0 |
VEITER Madeleine
VEITER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
J-w |
Wsv St. Jakob In Def. |
|
|
DE BERNARDI Adriana
DE BERNARDI A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-III |
SCI CLUB 70 TRIESTE |
|
1 |
LIVERS Toni
LIVERS T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Helvetia |
|
2 |
STRÜBEL Josua
STRÜBEL J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
SC Seebach |
|
2 |
STRUEBEL Josua
STRUEBEL J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
SC Seebach |
|
3 |
UNGER Philipp
UNGER P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
SV Stützengrün |
|
4 |
CEBULLA Marius
CEBULLA M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Tri Nordic Coaching |
|
5 |
SCHOETTES Melina
SCHOETTES M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W |
Tri Nordic Coaching |
|
5 |
SCHÖTTES Melina
SCHÖTTES M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W |
Tri Nordic Coaching |
|
6 |
SKOGSHOLM Vinjar
SKOGSHOLM V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Team Parkettpartner Sjusjøen |
|
7 |
BRIGADOI Mauro
BRIGADOI M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Sottozero Nordic |
|
8 |
FERRARI Francesco
FERRARI F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Sottozero Nordic |
|
9 |
GROS Gal
GROS G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
J-m |
Slovenian National Team |
|
10 |
JAN Miha
JAN M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
J-m |
Slovenian National Team |
|
11 |
LAMPL Lorenz
LAMPL L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
J-m |
SC Türnitz |
|
12 |
NÖHMEIER Hanna
NÖHMEIER H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
Team ZIPPS |
|
12 |
NOEHMEIER Hanna
NOEHMEIER H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
Team ZIPPS |
|
13 |
WEIRICH Nils
WEIRICH N.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Tri Nordic Coaching |
|
14 |
HARTIG Fabian
HARTIG F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Tri Nordic Coaching |
|
15 |
RIEDL Peter
RIEDL P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Team ZIPPS |
|
16 |
ENEVOLDSEN Jon Arne
ENEVOLDSEN J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Narvik Skiclub |
|
17 |
VARESCO Simone
VARESCO S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Sottozero Nordic |
|
18 |
STEURER Thomas
STEURER T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Toms Coaching |
|
19 |
DUCI Patrick
DUCI P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Skimarathon Team Austria |
|
20 |
DEFRANCESCO Mathias
DEFRANCESCO M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Sottozero Nordic |
|
21 |
FUCCARO Francesco
FUCCARO F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Sottozero Nordic |
|
22 |
DANNER Franz
DANNER F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Skimarathon Team Austria |
|
23 |
OTTILINGER Patrick
OTTILINGER P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Tri Nordic Coaching |
|
24 |
KOROSEC Bostjan
KOROSEC B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
J-m |
Slovenian National Team |
|
25 |
JAN Nejc
JAN N.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
J-m |
Slovenian National Team |
|
26 |
BOGATAJ Anze
BOGATAJ A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
J-m |
Slovenian National Team |
|
27 |
KARNICAR Izidor
KARNICAR I.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
J-m |
Slovenian National Team |
|
28 |
PECEK Atila
PECEK A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
J-m |
Slovenian National Team |
|
29 |
SCHMID Stefan
SCHMID S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Tri Nordic Coaching |
|
30 |
MANDELJC. Matej
MANDELJC. M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
J-m |
Slovenian National Team |
|
31 |
SALZMANN Carsten
SALZMANN C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Karlsruher Lemminge |
|
31 |
SALZMANN Carsten
SALZMANN C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Karlsruher Lemminge |
|
32 |
IVES David
IVES D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
33 |
SINGH Preetam
SINGH P.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
|
|
33 |
SINGH Preetam
SINGH P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
34 |
JYLHÄ Kari
JYLHÄ K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Silvini Madshus Team |
|
35 |
HOLTER Mariken
HOLTER M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
36 |
GLAVATSKIKH Konstantin
GLAVATSKIKH K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Ski team 41REGION |
|
36 |
GLAVATSKIKH Konstantin
GLAVATSKIKH K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Ski team 41REGION |
|
38 |
DA ROIT Elvis
DA ROIT E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team Long Distance Agordino |
|
39 |
REZAC Stanislav
REZAC S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
40 |
SONTACCHI Marco
SONTACCHI M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sottozero Nordic |
|
48 |
FRAESDORF Jean-Michel
FRAESDORF J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
J-m |
NSV Wernigerode |
|
48 |
FRÄSDORF Michel
FRÄSDORF M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
J-m |
NSV Wernigerode |
|
49 |
HEDDERICH Thomas
HEDDERICH T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
NSV Wernigerode |
|
50 |
MICH Stefano
MICH S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Team Futura |
|
51 |
BONER Sereina
BONER S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
SAS Bern |
|
52 |
CALDWELL Sophie
CALDWELL S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W |
US Skiteam |
|
53 |
LANE Meg
LANE M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W |
Tri Nordic Coaching |
|
55 |
WÖRNDLE Anna-Maria
WÖRNDLE A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W |
Skimarathon Team Austria |
|
55 |
WOERNDLE Anna-Maria
WOERNDLE A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W |
Skimarathon Team Austria |
|
60 |
ZINI Luana
ZINI L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
U.S.D. CERMIS |
|
61 |
LORENZI Christian
LORENZI C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Sci club valle pesio |
|
62 |
COMINI Lara
COMINI L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
63 |
KIENE Peter
KIENE P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Skimarathon Team Austria |
|
63 |
KIENE Peter
KIENE P.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
Skimarathon Team Austria |
|
64 |
SCHWINGSHACKL Matthias
SCHWINGSHACKL M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Team Futura |
|
64 |
SCHWINGSHACKL Matthias
SCHWINGSHACKL M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M |
Team Futura |
|
65 |
BERLANDA Silvano
BERLANDA S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Team Futura |
|
66 |
MACHEINER Christian
MACHEINER C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
LLC Mentil |
|
67 |
FUGGER Matthias
FUGGER M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
xc-ski.de AHASHSEPN Skimaratho... |
|
68 |
VIEL Andrea
VIEL A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
vasabroke poiana |
|
69 |
LODGE Hilary
LODGE H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-IV |
Team Colin |
|
70 |
FISCHER Lorenz
FISCHER L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Ski Club Prien am Chiemsee |
|
71 |
EASON Alan
EASON A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team Madshus |
|
72 |
GRUBER Lorenz
GRUBER L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
USV Großarl |
|
73 |
SCHMID Gerhard
SCHMID G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
KVK |
|
74 |
SCHWARZ Wolfgang
SCHWARZ W.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
75 |
TRAUSSNIGG Jonas
TRAUSSNIGG J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
J-m |
recyclebiker |
|
76 |
SCHÖTTEL Daniel
SCHÖTTEL D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
St.Johann/T |
|
77 |
SERAFINI Ivo
SERAFINI I.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Long Distance Agordino |
|
78 |
ORTNER Johannes
ORTNER J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
79 |
KANGAS Erkki
KANGAS E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team VillaKangas |
|
80 |
MÜLLER Frank
MÜLLER F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
81 |
ZOBEL Gerfried
ZOBEL G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SC Hermagor |
|
82 |
ZATONSKI Kamil
ZATONSKI K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
SN Klasyk |
|
83 |
CASANOVA FUGA Luciano
CASANOVA FUGA L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Sci Club Val Visdende |
|
84 |
MÜLLER Gerold
MÜLLER G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Bertsdorfer SV |
|
85 |
TOMIO Carmine
TOMIO C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
RunningAndMore |
|
86 |
SANTIN Marco
SANTIN M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
S C. Valzoldana |
|
87 |
PUTZ Walter
PUTZ W.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
88 |
ELLERBRACKE Karl-Ludwig
ELLERBRACKE K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
89 |
LINKE Frank
LINKE F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC Kottmar |
|
90 |
COMINI Andrea
COMINI A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Studio Legale Comini Lara |
|
91 |
KOCHETOV Vladimir
KOCHETOV V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Kochetov - Team |
|
92 |
GOLUBKOV Leonid
GOLUBKOV L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Russian Worldloppet team |
|
94 |
KUBIAK Bernd
KUBIAK B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Madshus Racing Team |
|
95 |
GRIST David
GRIST D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Team Colin |
|
96 |
PAOLIN Maurizio
PAOLIN M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SCI NORDICO SPORTFUL |
|
97 |
KRAL Josef
KRAL J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
98 |
GRAUZEL Vladimir
GRAUZEL V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Recfond |
|
99 |
SEPP Kädi-Liis
SEPP K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
Sporttravel |
|
100 |
INNO Kadi
INNO K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
101 |
OTAWA Akiko
OTAWA A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-IV |
Mybra Ski Club Japan |
|
102 |
ZAMPIERI Paolo
ZAMPIERI P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
vasabroke poiana |
|
103 |
SAKURADA Yukiko
SAKURADA Y.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
Mybra Ski Club Japan |
|
104 |
PAPST Hermann
PAPST H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
WSV Ramsau/Dachstein |
|
105 |
HAYES Marg
HAYES M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
106 |
ANGELINI Luca
ANGELINI L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
G.s. Castello di Fiemme |
|
107 |
MITTENDORFER Johann
MITTENDORFER J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SC Neukirchen |
|
108 |
SELYANIN Andrey
SELYANIN A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
PortTransService.ru |
|
109 |
PACHKOV Aleksei
PACHKOV A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
110 |
ANGELINI Massimo
ANGELINI M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
G.s. Castello di Fiemme |
|
111 |
BUDGINAS Jonas-Algirdas
BUDGINAS J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sporttravel |
|
112 |
RIISENBERG Otto
RIISENBERG O.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SK Jooksupartner |
|
113 |
FLORNES Svein
FLORNES S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Stavanger Skiklubb |
|
114 |
TKACHEV Andrey
TKACHEV A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
115 |
BOLMGREN Thomas
BOLMGREN T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Gnosjö FK |
|
116 |
WINTER Roland
WINTER R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
117 |
MATTEI Paolo
MATTEI P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
A.P.D. Lizzanella |
|
118 |
SIGURJONSSON Kristbjörn Róbert
SIGURJONSSON K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Fossavatn |
|
119 |
ANFINSEN Tor Eirik
ANFINSEN T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
ConocoPhillips/Sandnes il |
|
120 |
DE MARTIN PINTER Umberto
DE MARTIN PINTER U.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Futura |
|
121 |
DE MONTE PANGON Andrea
DE MONTE PANGON A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team Futura |
|
122 |
KORHONEN Ilkka
KORHONEN I.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
123 |
CLUGNET James
CLUGNET J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Røa IL |
|
124 |
BELLINGHAM Phillip
BELLINGHAM P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Skimarathon Team Austria |
|
124 |
BELLINGHAM Phil
BELLINGHAM P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Skimarathon Team Austria |
|
125 |
PESSEY Iris
PESSEY I.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W |
Skimarathon Team Austria |
|
126 |
POLLARI Terhi
POLLARI T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
Skimarathon Team Austria |
|
127 |
RASANEN Veli-Matti
RASANEN V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Skimarathon Team Austria |
|
127 |
MATTI RÄSÄNEN Veli
MATTI RÄSÄNEN V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W |
Skimarathon Team Austria |
|
128 |
AUBELL Niklas
AUBELL N.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Nacka Värmdö SK |
|
129 |
MOOSLECHNER Christoph
MOOSLECHNER C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
130 |
TRANQUILLO Fabrizio
TRANQUILLO F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
vasabroke poiana |
|
131 |
SCHULZ Antonia
SCHULZ A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
Skiläufer Uni Magdeburg |
|
132 |
KRALOVA Ivana
KRALOVA I.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
IFK Umeaa, Sweden |
|
133 |
ZEILINGER Johannes
ZEILINGER J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
134 |
DE ZORZI Luca
DE ZORZI L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Long Distance Agordino |
|
135 |
LANSBERGEN Leo
LANSBERGEN L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SLT |
|
136 |
HEGLAND Knut
HEGLAND K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Københavns Skiklub |
|
137 |
ANGERER Norbert
ANGERER N.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
138 |
VADLEJCH Jan
VADLEJCH J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
Jerusalem Ski Club |
|
139 |
REGGELIN Tobias
REGGELIN T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
MSV Börde Hockey |
|
140 |
SMIRNOV Vitaly
SMIRNOV V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
141 |
PRESOTTO Massimo
PRESOTTO M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
142 |
WIENER Jay
WIENER J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Sovereign Lake Nordic |
|
143 |
ROSSMANN Hagen
ROSSMANN H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Laufgruppe Wassersuppe |
|
144 |
ROHDE Christian
ROHDE C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
145 |
INNO Ain
INNO A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
146 |
LUND Mark
LUND M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
None |
|
147 |
PETEREIT Steffen
PETEREIT S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
RSV Braunschweig |
|
148 |
SLOTTE Clas-Eirik
SLOTTE C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Worldloppet Masters Finland |
|
149 |
LEPPÄNEN Eero
LEPPÄNEN E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Worldloppet Masters Finland |
|
150 |
MANNINEN Jari
MANNINEN J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
151 |
LINDSAAR Indrek
LINDSAAR I.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SK Kamus |
|
152 |
STRUTZ Frank
STRUTZ F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
TVDÄ |
|
153 |
RADCZINSKY Thomas
RADCZINSKY T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
LWF Leipzig |
|
154 |
FINNIE James
FINNIE J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
155 |
SCHLOSSER Uwe
SCHLOSSER U.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
156 |
MARCINKEVICZ Jüri
MARCINKEVICZ J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sporttravel |
|
157 |
BENNETT Brian
BENNETT B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
New England Nordic Ski Associa... |
|
158 |
GROSS Alfred
GROSS A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
J-m |
Chemnitz |
|
159 |
FONTANIVE Claudio
FONTANIVE C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SCI NORDICO SPORTFUL |
|
160 |
RITTER Lutz
RITTER L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
MSC Gräfentonna |
|
161 |
TRAUSSNIGG Thomas
TRAUSSNIGG T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
recyclebiker |
|
162 |
BERGER Matthias
BERGER M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
TuS 1861 Chemnitz Altendorf |
|
163 |
KLEMM Bernd
KLEMM B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Chemnitz |
|
164 |
CHAUVET Benoît
CHAUVET B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Job Station |
|
165 |
WALDNER Matti
WALDNER M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Fischer Racing Team |
|
166 |
RUPNIK BENO
RUPNIK B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
166 |
RUPNIK Beno
RUPNIK B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
167 |
BLEIMUTH Manfred
BLEIMUTH M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
168 |
CORTE SUALON Marco
CORTE SUALON M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sci fondo Treviso |
|
168 |
CORTE SUALON Marco
CORTE SUALON M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
Sci fondo Treviso |
|
169 |
SONTACCHI MARCO
SONTACCHI M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sottozero Nordic |
|
170 |
MENARDI GIOVANNI
MENARDI G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sci club Cortina |
|
170 |
MENARDI Giovanni
MENARDI G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sci club Cortina |
|
171 |
ALVERA WILLI
ALVERA W.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sci club Cortina |
|
171 |
ALVERA Willi
ALVERA W.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sci club Cortina |
|
172 |
CORDELLA Antonio
CORDELLA A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
173 |
SEEBACHER Hartwig
SEEBACHER H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
WSC Bad Mitterndorf |
|
174 |
ISTOMIN Denis
ISTOMIN D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
YetiPro |
|
175 |
ENGLUND Marcus
ENGLUND M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
IF Åland |
|
176 |
MOHREN Volker
MOHREN V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Turbine Mammolshain |
|
177 |
STEWART Brandy
STEWART B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
178 |
PESTA Roman
PESTA R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Ski klub Lenora |
|
179 |
PREMOZE Simon
PREMOZE S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
180 |
SOKOLOV Vyacheslav
SOKOLOV V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
YetiPro |
|
181 |
BRANT Emma
BRANT E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
Hyde park london |
|
182 |
DIETZE Albrecht
DIETZE A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Pulsschlag Neuhausen |
|
183 |
MODENA Gabriele
MODENA G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
APD LIZZANELLA |
|
184 |
WASZEK Slawomir
WASZEK S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Karkonosz Running Team |
|
185 |
SEITZ Thomas
SEITZ T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
ASVZ Zürich |
|
190 |
DE ANGELIS Daniele
DE ANGELIS D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
sci club busca |
|
191 |
BECHER Jürgen
BECHER J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
192 |
HLOUŠEK Jiří
HLOUŠEK J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
193 |
BAROCKE Ralf
BAROCKE R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
TSV Mönchröden |
|
194 |
BARMANN Allison
BARMANN A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
195 |
AMHOF Manuel
AMHOF M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Team Futura |
|
196 |
HOFS Herman
HOFS H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Stichts Langlauf Team |
|
197 |
SVOBODA Jan
SVOBODA J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Silvini Madshus Team |
|
198 |
STANGER, DR. Sonja
STANGER, DR. S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
LG Leinfelden-Echterdingen |
|
199 |
SCHÄFER David
SCHÄFER D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
TSV Mönchröden |
|
200 |
GUARINELLI Silvia
GUARINELLI S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
Polisportiva Vobarno |
|
201 |
MITCHELL Joshua
MITCHELL J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
202 |
MITCHELL Daniel
MITCHELL D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
203 |
GAUDET Theodore
GAUDET T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Saskatoon Nordic Ski Club |
|
204 |
GAUDET Jeremy
GAUDET J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Saskatoon Nordic Ski Club |
|
205 |
DROHAN David
DROHAN D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
206 |
SIMON Stefan
SIMON S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
New York Road Runners |
|
207 |
ABZALILOV Timur
ABZALILOV T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
BETEP |
|
208 |
ADAMS Michael
ADAMS M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
209 |
EYRE Marcus
EYRE M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Foothills Nordic Ski Club |
|
210 |
MCLEOD Grant
MCLEOD G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
Sovereign Lake Nordic |
|
211 |
BUJÁČEK Libor
BUJÁČEK L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
LIMA |
|
212 |
SNOW Charlie
SNOW C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Lumi Experiences |
|
213 |
WALL Christopher
WALL C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
214 |
PIHO Meelis
PIHO M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
215 |
DJUPEDAL Eivind
DJUPEDAL E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
IFIF |
|
216 |
PUSTOVALOV Pavel
PUSTOVALOV P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
217 |
MEISWINKEL Andreas
MEISWINKEL A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
218 |
KREJZA Lubos
KREJZA L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Silvini Madshus Team |
|
220 |
JAMRUSZKIEWICZ Bartosz
JAMRUSZKIEWICZ B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
221 |
RUUD Geir Terje
RUUD G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
222 |
CHRISTENSEN Thomas Kragh
CHRISTENSEN T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Holte Ski Klub |
|
223 |
VESTERGAARD Susanne
VESTERGAARD S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
Holte Ski Klub |
|
224 |
RUSAKOV Mikhail
RUSAKOV M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Russia |
|
225 |
CHRISTENSON Ronald
CHRISTENSON R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
226 |
BARMANN Rob
BARMANN R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
IFIF |
|
227 |
CHRISTENSON Amber
CHRISTENSON A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
IFIF |
|
228 |
LOGAN Nicholas
LOGAN N.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
International Frogs in the For... |
|
229 |
SOBOTTA Russ
SOBOTTA R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Fox Hill Nordic |
|
230 |
MERIVÄLJA Margus
MERIVÄLJA M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SK Jooksupartner |
|
231 |
SANDELL Lars Johan
SANDELL L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Skiclub am Bachtel |
|
232 |
RUSAKOV Evgeny
RUSAKOV E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
233 |
SVENSSON Lars
SVENSSON L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
234 |
PÖYHÖNEN Simo
PÖYHÖNEN S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Raisu Lumous |
|
235 |
SOROKOVIKOV Sergei
SOROKOVIKOV S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
ABST |
|
236 |
LUSHNIKOV Andrey
LUSHNIKOV A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Omich |
|
237 |
ARHUTICH Sergey
ARHUTICH S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Omich |
|
238 |
SCHWARZ Andreas
SCHWARZ A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC-Hohentauern |
|
239 |
BACHAUS Arno
BACHAUS A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team 30+ |
|
240 |
EVSIUTKIN Anton
EVSIUTKIN A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
?????????? ????? |
|
241 |
SCHEPELIN Andrew
SCHEPELIN A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
?????????? ????? |
|
242 |
HEIMES Anton
HEIMES A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
243 |
SIDNEY Ken
SIDNEY K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
Canmore Nordic |
|
244 |
MADIS Kätlin
MADIS K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
SK Jooksupartner |
|
245 |
ARUMEEL Ansi
ARUMEEL A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
246 |
OLSMATS Carl
OLSMATS C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
247 |
KOFOD Joakim Ambt
KOFOD J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
Kopenhagen Schiklub |
|
248 |
VLASPOLDER Ferdinand
VLASPOLDER F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
RW Rottemeren |
|
249 |
GENNARI Diego
GENNARI D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
GSA POVO |
|
250 |
ISHIWATA Toru
ISHIWATA T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Mybra Ski Club Japan |
|
251 |
OKADA Itsuko
OKADA I.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-IV |
Mybra Ski Club Japan |
|
252 |
JÄRVINEN Jukka
JÄRVINEN J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
customski.fi |
|
253 |
YRJÖLÄ Ulla
YRJÖLÄ U.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
customski.fi |
|
254 |
ZOBEL Katharina
ZOBEL K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
255 |
ZOBEL Alexander
ZOBEL A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
256 |
HEIMANN Ruedi
HEIMANN R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC Oberwil i.S. |
|
257 |
FERRY Michel
FERRY M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
258 |
PALLISER Robert
PALLISER R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
259 |
BÄCKSTRÖM Ralf
BÄCKSTRÖM R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
260 |
SIEBER Patrick
SIEBER P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
LLR |
|
261 |
KÖLBENER Adrian
KÖLBENER A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
262 |
KONOVALOV Egor
KONOVALOV E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Goldfinchteam |
|
263 |
AUSMEES Siim
AUSMEES S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Meie Liigume Medita |
|
264 |
GRANLUND Fredrik
GRANLUND F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
XC Sthlm |
|
265 |
PESHKOV Vadim
PESHKOV V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Champion Running Club |
|
266 |
NARVESON Stephen
NARVESON S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
267 |
LILBURNE John-Paul
LILBURNE J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
268 |
SIREVÅG Sigurd
SIREVÅG S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sandnes il |
|
269 |
MARQUART Manuel
MARQUART M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
LLR |
|
270 |
ESPEDAL Haavard
ESPEDAL H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Hulken |
|
271 |
LARSEN Jan-Erik
LARSEN J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sandnes il |
|
272 |
GRAF Michael
GRAF M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
LL Rebstein |
|
273 |
KOHVAKKA Timo
KOHVAKKA T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
274 |
ZAPIÓR Marek
ZAPIÓR M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
ZET |
|
275 |
LOSKA Romuald
LOSKA R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Loska Club |
|
276 |
ZIELIŃSKI Adam
ZIELIŃSKI A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Canoe Masters Club |
|
277 |
JAEGER Dave
JAEGER D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
ERT-XC |
|
278 |
MARENDIAK Vladimír
MARENDIAK V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
ATT Žilina |
|
279 |
SIRO Jaroslav
SIRO J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SK SHIVA Zilina |
|
280 |
PONCAK Peter
PONCAK P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SK SHIVA Zilina |
|
281 |
ONDRYAS Radek
ONDRYAS R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Praha 12 |
|
282 |
RAAP Ilmar
RAAP I.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team 30+ |
|
283 |
JAROSZ Marian
JAROSZ M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Truchtacz Myslowice |
|
284 |
KALJUVEE Janno
KALJUVEE J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SK Jooksupartner |
|
285 |
LITSCHER Christian
LITSCHER C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SBC Sevelen |
|
286 |
FRANCESCHINI Alessandro
FRANCESCHINI A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
ACQUADELA Apd |
|
287 |
GRÖNBERG Maj-Britt
GRÖNBERG M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
Ostrobotnia WL ski team |
|
288 |
AMORE Gabriele
AMORE G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
289 |
JEDRZEJCZAK Maciej
JEDRZEJCZAK M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
TN Biegowki Wesola |
|
290 |
VIKBERG Mårten
VIKBERG M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Ostrobotnia WL ski team |
|
291 |
MITCHELL Benjamin
MITCHELL B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
292 |
DA ROIT William
DA ROIT W.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Long Distance Agordino |
|
293 |
DELLA PIETRA John Francis
DELLA PIETRA J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Team Long Distance Agordino |
|
294 |
CORAZZA Luigi Carlo
CORAZZA L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Long Distance Agordino |
|
296 |
ZAPIÓR Maciej
ZAPIÓR M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
COLD BEER TEAM |
|
297 |
DONNER Bernd
DONNER B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Tesla Club Austria |
|
298 |
HABANEK Jozef
HABANEK J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
CyS Žilina |
|
299 |
NÕGOLS Eiko
NÕGOLS E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SK Kamus |
|
300 |
PUTZ Matthias
PUTZ M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Seckau |
|
301 |
BROMBOSZCZ Karol
BROMBOSZCZ K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Truchtacz Myslowice |
|
302 |
HEINONEN Sakari
HEINONEN S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Tuomarilan Urheiljat |
|
303 |
PROS Marçal
PROS M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
CATALUNYA |
|
304 |
ABB Jochen
ABB J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
305 |
GIORDA Franco
GIORDA F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
S.C. LANCIA A.S.D. |
|
306 |
WHITE Tonya
WHITE T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
RW Rottemeren |
|
307 |
ANDRESSON Raul
ANDRESSON R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Tallinn-Pühajärve ODC |
|
308 |
KUIPERS Michel
KUIPERS M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
RW Rottemeren |
|
309 |
POLEC Lech
POLEC L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
erdinger alkoholfrei |
|
310 |
FIDOR Jarosław
FIDOR J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
311 |
WEBER Alina
WEBER A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
312 |
CERBE Burkhard
CERBE B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
USV TU Dresden / OL |
|
313 |
KRÁLIK Marcel
KRÁLIK M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
James Bratislava |
|
314 |
MURI Bjarne
MURI B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Visma Consulting |
|
315 |
TOIVONEN Jussi
TOIVONEN J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
316 |
MENNERAT Thomas
MENNERAT T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
317 |
MENNERAT Solvejg
MENNERAT S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
318 |
DVORAK Pavel
DVORAK P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
319 |
EICH Stefan
EICH S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Skizunft Römerstein |
|
320 |
PAAL Epp
PAAL E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
321 |
FIDOR Monika
FIDOR M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
322 |
SHVARTS Yury
SHVARTS Y.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Ski MSU |
|
323 |
TRACZ Jacek
TRACZ J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
324 |
MASLOV Vadim
MASLOV V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
325 |
NORMAN Colin
NORMAN C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Foothills Nordic Ski Club |
|
326 |
TISHKINA-NORMAN Jenia
TISHKINA-NORMAN J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
Foothills Nordic Ski Club |
|
327 |
WILKINSON Brad
WILKINSON B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
328 |
GIMAEV Saluat
GIMAEV S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
329 |
STENQVIST Mikael
STENQVIST M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
330 |
MAGDZIAREK Igor
MAGDZIAREK I.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Skiläufer Uni Magdeburg |
|
331 |
ODERWALD Michiel
ODERWALD M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
RW Rottemeren |
|
332 |
DAVIS Jimmie
DAVIS J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
333 |
BOTEY Oriol
BOTEY O.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Catalonia |
|
334 |
ZABEL Hartmut
ZABEL H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Schwedter Hasen |
|
335 |
ZABEL Rotraud
ZABEL R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-IV |
Schwedter Hasen |
|
336 |
VÄRTON Kristjan
VÄRTON K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SK Jooksupartner |
|
337 |
DEMBSKA Anna
DEMBSKA A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
338 |
RIBONI Giuseppe
RIBONI G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Ski Club Obergoms |
|
339 |
BELLAFANTE Rita
BELLAFANTE R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
Ski Club Obergoms |
|
340 |
AXMANN Zdenek
AXMANN Z.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
TJ Sokol Jedli |
|
341 |
MARAN Taavi
MARAN T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
342 |
SIJBERS Rob
SIJBERS R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SLT |
|
343 |
O SULLIVAN Michelle
O SULLIVAN M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
344 |
SILBERGASSER Rupert
SILBERGASSER R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
345 |
GHILARDI RANZONI Eugenia
GHILARDI RANZONI E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-IV |
|
|
346 |
LEVÄNEN Veikko
LEVÄNEN V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
347 |
HAAV Viljar
HAAV V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Viimsi Sport |
|
348 |
NIRGI Ailar
NIRGI A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
349 |
DOUPOVEC Petr
DOUPOVEC P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SKI SENOHRABY |
|
350 |
ZANLUCCHI Paolo
ZANLUCCHI P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
GSA POVO |
|
351 |
TAARI Pia
TAARI P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
352 |
LÖWEN Robert
LÖWEN R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
353 |
KARRER Hella
KARRER H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
Enjoy Team |
|
354 |
KARRER Jakob
KARRER J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Enjoy Team |
|
355 |
GÍSLADÓTTIR Elin
GÍSLADÓTTIR E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
ICELAND |
|
356 |
JAKOBSSON Óskar
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
ICELAND |
|
357 |
GÍSLASON Gudmundur Stefan
GÍSLASON G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
ICELAND |
|
358 |
SIGURDARDÓTTIR Gudny
SIGURDARDÓTTIR G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
ICELAND |
|
359 |
VAGNSSON Kristinn
VAGNSSON K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
ICELAND |
|
360 |
LILLSOO Indrek
LILLSOO I.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team 30+ |
|
361 |
GOLUBEV Boris
GOLUBEV B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
362 |
MISSMANN Florian
MISSMANN F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
363 |
ILLING Lutz
ILLING L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
364 |
POROKHOV Viacheslav
POROKHOV V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
MSU Ski team |
|
365 |
POROKHOVA Marina
POROKHOVA M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W |
MSU Ski team |
|
366 |
KITVEL Eve
KITVEL E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
Eesti Energia Spordiklubi |
|
367 |
DUSHENOK Evgeny
DUSHENOK E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Heavy fun |
|
368 |
SERGEY Kartsov
SERGEY K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
369 |
EBNER Bernhard
EBNER B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
USC faistenau |
|
370 |
SASSE Emil
SASSE E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
USV TU Dresden / OL |
|
371 |
ONGARO Marco
ONGARO M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sci Club Valgandino |
|
372 |
PALLASE Erik
PALLASE E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
373 |
ÜÜRIKE Hans
ÜÜRIKE H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Sporttravel |
|
374 |
TOPS Andri
TOPS A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
375 |
AKENPÄRG Egert
AKENPÄRG E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Sporttravel |
|
376 |
VUTT Ingmar
VUTT I.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
377 |
KOIT Mirjo
KOIT M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Sporttravel |
|
378 |
PALLASE Reet
PALLASE R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
Sporttravel |
|
379 |
TAMM Mari-Liis
TAMM M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
Sporttravel |
|
380 |
KILMI Jaak
KILMI J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
381 |
KALJURAID Raul
KALJURAID R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
382 |
SOOSAAR Cardo
SOOSAAR C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
383 |
JAKOBSON Mikk
JAKOBSON M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Sporttravel |
|
384 |
NÄRSKA Alger
NÄRSKA A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
385 |
RUUS Uuno
RUUS U.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Sporttravel |
|
386 |
HALJASTE Härmo
HALJASTE H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
387 |
KAGGE Rasmus
KAGGE R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
388 |
KLEIN Martin
KLEIN M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
SK Štíty |
|
389 |
HEMLING Marcus
HEMLING M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
|
|
390 |
NUSSBAUMER Sebastian
NUSSBAUMER S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
RTN - rock the nature |
|
391 |
FAES Paolo
FAES P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Made2Win |
|
392 |
SHEPHERD Graham
SHEPHERD G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
393 |
WITTBANK Jørn Petter
WITTBANK J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Avinor BIL |
|
394 |
LONGO Andrea Maria
LONGO A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Futura Italia |
|
395 |
LEMPE Thomas
LEMPE T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Laufgruppe Wassersuppe |
|
396 |
STOCKUS Jari
STOCKUS J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
397 |
BENETTI Elisa
BENETTI E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
Sci Cai Brescia |
|
398 |
KRATOCHVILOVA Katerina
KRATOCHVILOVA K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
Ski Penkavci Vrch |
|
399 |
OLEJNICZAK Halina
OLEJNICZAK H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
Strefa Tlenu |
|
400 |
FILIPPOV Yury
FILIPPOV Y.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Dubna ski klab |
|
401 |
MENGHINI Rinaldo
MENGHINI R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SCI CLUB RABBI |
|
401 |
MENGHINI RINALDO
MENGHINI R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SCI CLUB RABBI |
|
402 |
SEROCHKIN Mikhail
SEROCHKIN M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
sk Dubna |
|
403 |
RUPIL Giacomino
RUPIL G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Val Gleris Pontebba |
|
404 |
KOVALEV Sergei
KOVALEV S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
405 |
LUDWIG Ekkehart
LUDWIG E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
406 |
TOSO ALVISE
TOSO A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
GSA BASSANO DEL GRAPPA |
|
406 |
TOSO Alvise
TOSO A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
GSA BASSANO DEL GRAPPA |
|
407 |
VIALKIN Andrei
VIALKIN A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
408 |
OCVIRK Mojmir
OCVIRK M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
409 |
KLEIN SNR. Petr
KLEIN SNR. P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SK Štíty |
|
410 |
TRACZ Maciej
TRACZ M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Polska Organizacja Sportowa |
|
411 |
BONADURER Daniel
BONADURER D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
412 |
SUOKARI Juhani
SUOKARI J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Liedon Parma |
|
413 |
TOMKA Martin
TOMKA M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Atletiko Frymburk |
|
414 |
TAYLOR Leslie
TAYLOR L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
Madison Nordic Ski Club |
|
415 |
BYSTROV Pavel
BYSTROV P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
416 |
PERFUMO Renzo
PERFUMO R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
417 |
ADLASSNIGG Bert
ADLASSNIGG B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
Sporting Goods |
|
418 |
PAPAI David
PAPAI D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
419 |
SANDÉN Henrik
SANDÉN H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Karlslunds IF |
|
420 |
OLSMATS Lena
OLSMATS L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
421 |
ŻUREK Tomasz
ŻUREK T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA |
|
422 |
LJUNGQVIST Andreas
LJUNGQVIST A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
IK Stern |
|
423 |
DROBET Asko
DROBET A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
424 |
VIRONEN Esa
VIRONEN E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
customski.fi |
|
425 |
MOSS René
MOSS R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
Copenhagen skiclub |
|
426 |
WAHLIN Charles
WAHLIN C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
FK Herkules |
|
427 |
LANDRAT Tampo
LANDRAT T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
428 |
DZIECIĄTKOWSKI Piotr
DZIECIĄTKOWSKI P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
429 |
MÜLLER Werner
MÜLLER W.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
430 |
KAFARSKI Paweł
KAFARSKI P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
NABIEGOWKACH.PL |
|
431 |
SBRIZZAI Giorgio
SBRIZZAI G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
ASD Generali Trieste |
|
432 |
MASETTI Roberto
MASETTI R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
ASD Generali Trieste |
|
433 |
GRIGOROVITŠ Jaanus
GRIGOROVITŠ J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team 30+ |
|
434 |
SHIMANOVSKIY Konstantin
SHIMANOVSKIY K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SBR 88 IRONMAN TEAM |
|
435 |
OESTREICH Klaus
OESTREICH K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
xc-ski.de AHASHSEPN Skimaratho... |
|
436 |
OESTREICH Thomas
OESTREICH T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
xc-ski.de AHASHSEPN Skimaratho... |
|
437 |
WOJTON Andrzej
WOJTON A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
POLSKA Running Team USA |
|
438 |
KIEßLING Lothar
KIEßLING L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
LWF Leipzig |
|
439 |
JENSEN Klaus Holm
JENSEN K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Københavns Skiklub |
|
440 |
KUDRZYN Cezary
KUDRZYN C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
441 |
MAIER Hermann
MAIER H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sv Döllach |
|
442 |
KRAMSER Doris
KRAMSER D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
Sv Döllach |
|
443 |
HIERWEG Karol
HIERWEG K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
KOBRA Bratislava |
|
444 |
BRECKLING Jes
BRECKLING J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
446 |
KLEIN Petr
KLEIN P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
SK Štíty |
|
447 |
WOŹNIAK Krzysztof
WOŹNIAK K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Canoe Masters Bydgoszcz |
|
448 |
NEEMELA Kurmo
NEEMELA K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
449 |
KOVACS Hannes
KOVACS H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
450 |
SARVIK Anders
SARVIK A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
IK Stern |
|
451 |
LANDE Julie Finsrud
LANDE J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
Magnor UL |
|
452 |
BRÆND Morten
BRÆND M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Magnor UL |
|
453 |
LANDE Eivind
LANDE E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Magnor UL |
|
454 |
MURÁRIK Mudr. Štefan
MURÁRIK M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Pezinok |
|
455 |
LAANEOTS Livian
LAANEOTS L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
456 |
DLHOPOLEC Ján
DLHOPOLEC J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
ATT Žilina |
|
457 |
MARENDIAK Peter
MARENDIAK P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
ATT Žilina |
|
458 |
KULU Heiki
KULU H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
459 |
WLOCH Jaroslav
WLOCH J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SKi Terlicko |
|
460 |
JENSEN Lisbet Holm
JENSEN L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-IV |
Holte Ski Klub |
|
461 |
DELL EVA Stefano
DELL EVA S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team Long Distance Agordino |
|
462 |
SCHAFFER Johann
SCHAFFER J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
463 |
ANDERSSON Andreas
ANDERSSON A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
|
|
464 |
SCHILLER Michael
SCHILLER M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
PSV Wien |
|
465 |
HORNEGGER Marco
HORNEGGER M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
466 |
SILTALA Kyösti
SILTALA K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
467 |
KRYWEŃ Zbigniew
KRYWEŃ Z.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
468 |
ESSER Imre
ESSER I.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Bedaf Uden |
|
469 |
HANSEN Geir
HANSEN G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Kyrksæteröra Idrettslag |
|
470 |
BRUNNER Robert
BRUNNER R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Long Vonn Distance |
|
471 |
EGARTNER Johannes
EGARTNER J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SV Gossensass |
|
472 |
OBERMÜLLER Michael
OBERMÜLLER M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Eisbären Pfitsch |
|
473 |
ORTEGA Eduard
ORTEGA E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Todalen IL |
|
474 |
SCHACHNER Alexander
SCHACHNER A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Fischer Athletes |
|
475 |
CLASEN Hans
CLASEN H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
476 |
RAKSHIN Alexandr
RAKSHIN A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
477 |
SARAEV Konstantin
SARAEV K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
478 |
MAUCKSCH Ute
MAUCKSCH U.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
Skiläufer Uni Magdeburg |
|
479 |
METSPALU Martin
METSPALU M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
480 |
GLUHOVCHENKO Viktor
GLUHOVCHENKO V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
481 |
GEHRISCH Michael
GEHRISCH M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
482 |
TOMASELLI Francesco
TOMASELLI F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
GSA RANICA LAME PERREL |
|
483 |
STĘPNIEWSKI Michał
STĘPNIEWSKI M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
484 |
GLUMOV Boris
GLUMOV B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Champ.ski |
|
485 |
RUNDE Marit
RUNDE M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
Visma Consulting |
|
486 |
WOLFF Thomas
WOLFF T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Visma Consulting |
|
487 |
HOEMSNES Jonas Moe
HOEMSNES J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Visma Consulting |
|
488 |
HOEMSNES Stine Merete Moe
HOEMSNES S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W |
Multiconsult |
|
489 |
ROZANOV Vsevolod
ROZANOV V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
490 |
SUNDQVIST Pär
SUNDQVIST P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Rehns BK |
|
491 |
FENTI Mattia
FENTI M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Team Long Distance Agordino |
|
492 |
ZEIDLITZ Tomas
ZEIDLITZ T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Hudiksvalls IF |
|
493 |
LAVRINETS Andrei
LAVRINETS A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
494 |
OPALINSKI Tomasz
OPALINSKI T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
495 |
WALCHER Torsten
WALCHER T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
USV Großarl |
|
496 |
BERTSCHI Hans
BERTSCHI H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
Ski-Club Eglisau |
|
497 |
ROHRMOSER-KNAPP Barbara
ROHRMOSER-KNAPP B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
USV Großarl |
|
498 |
ROHRMOSER Christian
ROHRMOSER C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
USV Großarl |
|
499 |
DANISEVSKA Petra
DANISEVSKA P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
RW Rottemeren |
|
500 |
VAN DIJK Ronald
VAN DIJK R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
RW Rottermeren |
|
502 |
MASOCH Ermanno
MASOCH E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
US PRIMIERO |
|
503 |
MUNIH Bojan
MUNIH B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SLOVENIA |
|
504 |
KUSTEC Stefan
KUSTEC S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SLOVENIA |
|
505 |
DOMJANIC Andrej
DOMJANIC A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SLOVENIA |
|
506 |
ROMSAK Matic
ROMSAK M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SLOVENIA |
|
507 |
KLEMENCIC Joze
KLEMENCIC J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SLOVENIA |
|
508 |
BENEDICIC Maja
BENEDICIC M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
SLOVENIA |
|
509 |
VEROVSEK Mirko
VEROVSEK M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SLOVENIA |
|
510 |
KRSINAR Jani
KRSINAR J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SLOVENIA |
|
511 |
PROS Aleix
PROS A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Catalonia |
|
512 |
VAN DER SPEK Peter
VAN DER SPEK P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Stichts Langlauf Team |
|
513 |
LAABS Gunnar
LAABS G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SC Magdeburg e.V. |
|
514 |
BAUMANN Marianne
BAUMANN M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
SC Kuchl |
|
515 |
ZIENGS Jantinus
ZIENGS J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SLT |
|
516 |
DEMBSKI Grzegorz
DEMBSKI G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
517 |
AXMANN Ondrej
AXMANN O.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
TJ Sokol Jedli |
|
518 |
DE VRIES Sylvia
DE VRIES S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
RW Rottemeren |
|
519 |
PETERSON Ray
PETERSON R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
520 |
BIDEVIND Fredrik
BIDEVIND F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Utbrytarna SK |
|
521 |
MORITZ Andreas
MORITZ A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
522 |
LINDBERG Daniel
LINDBERG D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
523 |
YAKOVENKO Alexander
YAKOVENKO A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
524 |
LANNER Johann
LANNER J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
524 |
HEISS Hubert
HEISS H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
525 |
MUR Johannes
MUR J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Mental Power |
|
526 |
STENITZER Franz
STENITZER F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
LL Petzen |
|
527 |
HRGOTA Gordon
HRGOTA G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
LL Petzen |
|
528 |
BISOFFI Tiziano
BISOFFI T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
529 |
LEVÄNEN Robin
LEVÄNEN R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
|
|
530 |
LEVÄNEN Taisto Eero
LEVÄNEN T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
531 |
WEITLANER Andreas
WEITLANER A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Haunold Orienteering Team |
|
532 |
KALÁB Radoslav
KALÁB R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
533 |
NAJDEK Robert
NAJDEK R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
534 |
NAJDEK Jan
NAJDEK J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
535 |
DÜRMOSER Lukas
DÜRMOSER L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
536 |
PANCHER Michael
PANCHER M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
FONDOMONADE |
|
537 |
ZUCOL Davide
ZUCOL D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
FONDOMONADE |
|
538 |
POSTAL Marco
POSTAL M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
FONDOMONADE |
|
539 |
POSTAL Ugo
POSTAL U.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
u.s. stelle alpine carano |
|
540 |
TOKAREV Oleg
TOKAREV O.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Zenit |
|
541 |
KILPELÄINEN Niko
KILPELÄINEN N.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Mikkelin Kilpa-Veikot |
|
542 |
DE GROOT Cor
DE GROOT C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
RW Rottemeren |
|
543 |
DORIGATI Paolo
DORIGATI P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
FONDOMONADE |
|
544 |
KRALLER Ferdinand
KRALLER F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Maloja Glide to Live |
|
545 |
HOFFEREK Hans Peter
HOFFEREK H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Naturfreunde Nordic Skiteam |
|
546 |
SCHANTL Hans
SCHANTL H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sport Union Lienz |
|
547 |
KAYE Paul
KAYE P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
548 |
MÜLLER Hannes
MÜLLER H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
LV Weissensee |
|
550 |
JANOUSCHEK Silvia
JANOUSCHEK S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
Enjoy Team |
|
551 |
LINDSBERGER Toni
LINDSBERGER T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Union Klagenfurt |
|
552 |
BENETTI Nicola
BENETTI N.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
553 |
KELLER Rudolf
KELLER R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Karlsruher Lemminge |
|
554 |
ARGE Virgo
ARGE V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Jetoil AS |
|
555 |
KAREBIN Aleksei
KAREBIN A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
YetiPro |
|
556 |
KRUUS MARTIN
KRUUS M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
556 |
KRUUS Martin
KRUUS M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
557 |
BAZZANELLA Alessio
BAZZANELLA A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
A.P.D. Lizzanella |
|
558 |
MONSORNO Stefania
MONSORNO S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W |
|
|
559 |
TRIVISONNO Andrea
TRIVISONNO A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
560 |
HOFFEREK Robert
HOFFEREK R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Naturfreunde Nordic Skiteam |
|
561 |
MULLER Leandro
MULLER L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
562 |
ŠTUPNIK Špela
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
SLOVENIA |
|
563 |
VERBIČ Primož
VERBIČ P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SLOVENIA |
|
564 |
MORANDI Mauro
MORANDI M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
scia cai brescia |
|
565 |
HYRNIK ZBIGNIEW
HYRNIK Z.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
LKS POGORZE |
|
565 |
HYRNIK Zbigniew
HYRNIK Z.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
LKS POGORZE |
|
566 |
ENRICO Basso
ENRICO B.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sci club valle pesio |
|
567 |
RINGLE Wolfgang
RINGLE W.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
DTVF |
|
568 |
BRANDL Markus
BRANDL M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
DTVF |
|
569 |
GEHRISCH Grit
GEHRISCH G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
570 |
KUSSINGER Andreas
KUSSINGER A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
DTVF |
|
571 |
WIKSTRÖM Pär
WIKSTRÖM P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
IFK Mora SK |
|
572 |
ANGELONI Flavio
ANGELONI F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
vasabroke poiana |
|
573 |
GERBER Willi
GERBER W.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SSC LANGNAU |
|
574 |
MARCHIGNOLI CLAUDIO
MARCHIGNOLI C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
ATLETICA CASONE NOCETO |
|
574 |
MARCHIGNOLI Claudio
MARCHIGNOLI C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
ATLETICA CASONE NOCETO |
|
575 |
VIILU Marti
VIILU M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Tartu Maraton |
|
575 |
VIILU Marti
VIILU M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Tartu Maraton |
|
576 |
SUURPERE Arvi
SUURPERE A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Tartu Maraton |
|
577 |
REBANE Tarvo-Jaan
REBANE T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
578 |
VOLDRICH Pavel
VOLDRICH P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Silvini Madshus Team |
|
579 |
PIASER Roberto
PIASER R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
00977 sci fondo treviso |
|
580 |
LANG Heidi
LANG H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-IV |
SSC LANGNAU |
|
581 |
BYRNE George
BYRNE G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
xc-ski.de AHASHSEPN Marathon T... |
|
582 |
TOMASI Alberto
TOMASI A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
U.S.Carisolo |
|
583 |
PAOLI Valter
PAOLI V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Sottozero Nordic |
|
584 |
ZANONI Simone
ZANONI S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sci Cai Brescia |
|
585 |
SCHÖTTES Manuel
SCHÖTTES M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
SAUERLAND SKITEAM / SC Oberhun... |
|
586 |
ALBER Roland
ALBER R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Kästle Racing Team |
|
587 |
DELUGAN MAURO
DELUGAN M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
587 |
DELUGAN Mauro
DELUGAN M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
588 |
BONOMI SILVANO
BONOMI S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
589 |
BAUSCH Thomas
BAUSCH T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SpVgg Greuther Fürth |
|
590 |
PASQUALOTTO Michele
PASQUALOTTO M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sottozero Nordic |
|
591 |
SCHRETTER Jörg
SCHRETTER J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SC Petzen |
|
592 |
BLOCH Filip
BLOCH F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Atletiko Frymburk |
|
592 |
BLOCH Filip
BLOCH F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Atletiko Frymburk |
|
593 |
PARAKNEWITZ Matthias
PARAKNEWITZ M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SV Fockbek |
|
594 |
WOJTYŁA Józef
WOJTYŁA J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
LKS POGÓRZE/ SKIPOLTEAM.PL |
|
595 |
ESPOSITO Maurizio
ESPOSITO M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Brenta Team |
|
596 |
KAWULOK Piotr
KAWULOK P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SZ.GRODZIEC |
|
597 |
LUDWIG Klaudia
LUDWIG K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
|
|
598 |
CARLTON Laurel
CARLTON L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
|
|
599 |
STEIGENBERGER Hans
STEIGENBERGER H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Lauffreunde Pfaffenwinkel |
|
600 |
BONOMI SILVANO
BONOMI S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
600 |
BONOMI Silvano
BONOMI S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
601 |
LEWIS Garry
LEWIS G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
ADF |
|
602 |
SCHNEIDER Walter
SCHNEIDER W.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Tristach |
|
603 |
TRINDORFER Carl
TRINDORFER C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
ADF |
|
604 |
SOMERLIK Ryszard
SOMERLIK R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
SkipolTeam.pl |
|
605 |
KAROŃ Tomasz
KAROŃ T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Team nabiegowkach.pl |
|
606 |
HOWORTH Sven
HOWORTH S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
ADF |
|
607 |
SULLIVAN Chris
SULLIVAN C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
ADF |
|
608 |
ROBERTS Hamish
ROBERTS H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
ADF |
|
609 |
ÄÄREMAA Erkki
ÄÄREMAA E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
610 |
ABENTHUNG Johannes
ABENTHUNG J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
XC academy |
|
611 |
BACHURA Libor
BACHURA L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Atletiko Frymburk |
|
612 |
BERCHTOLD Axel
BERCHTOLD A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
613 |
DUCH Mateusz
DUCH M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
SN Klasyk |
|
614 |
HOLLAND Marcel
HOLLAND M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
NSV Wernigerode |
|
615 |
HYRNIK Jacek
HYRNIK J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team nabiegowkach.pl |
|
616 |
JUNGMANN Michael
JUNGMANN M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Fahrschule Kontschieder Racing... |
|
617 |
LASAGNA Mauro
LASAGNA M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Sci Club Poggio Mirteto |
|
618 |
LUCCHI Franco
LUCCHI F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SCI ACCADEMICO ITALIANO VICENZ... |
|
619 |
LUPI Giampiero
LUPI G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
Sci Club Poggio Mirteto |
|
619 |
LUPI GIAMPIERO
LUPI G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
Sci Club Poggio Mirteto |
|
620 |
MICHELINI LUIGI
MICHELINI L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SottoZero Nordic Team |
|
620 |
MICHELINI Luigi
MICHELINI L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SottoZero Nordic Team |
|
621 |
MORANDINI LUIGI
MORANDINI L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SottoZero Nordic Team |
|
621 |
MORANDINI Luigi
MORANDINI L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
SottoZero Nordic Team |
|
622 |
PELLEGRIN FLAVIO
PELLEGRIN F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Futura |
|
622 |
PELLEGRIN Flavio
PELLEGRIN F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Futura |
|
623 |
PENTORE Enrico
PENTORE E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
As. Cai Genova |
|
624 |
POMMER Erich
POMMER E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
XC academy |
|
625 |
PREIBISCH Thomas
PREIBISCH T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
team erdinger alkoholfrei |
|
626 |
RIEDER Stephan
RIEDER S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
ALV Kronspur |
|
627 |
RONACHER Reinhard
RONACHER R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
628 |
SANDOZ Daniel
SANDOZ D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sandoz Concept |
|
629 |
SEMENOV Anatolii
SEMENOV A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
Skiclub Orienburg |
|
631 |
VANZO Veronica
VANZO V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
Us cermis |
|
631 |
VANZO Veronica
VANZO V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
Us cermis |
|
632 |
VANOUS Martin
VANOUS M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Mercedes-Benz Atomic Team |
|
633 |
EPPRECHT Rene
EPPRECHT R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Skiklub Eglisau |
|
634 |
PRÜNSTER Helmut
PRÜNSTER H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
LRC Lienz |
|
635 |
NARDELLI Paolo
NARDELLI P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
u.s.cermis |
|
636 |
CUSINI Giulio
CUSINI G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
trezzone |
|
637 |
LAMPL Josef
LAMPL J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SC Türnitz |
|
638 |
MITCHELL Andrew
MITCHELL A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
|
|
639 |
MANCELL Sara
MANCELL S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
Hyde Park London Rollerski Clu... |
|
640 |
WALLIS Daniel
WALLIS D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
641 |
MAYR Markus
MAYR M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sc White Sharks Lienz |
|
642 |
AKULOV Sergey
AKULOV S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Yeti_Pro |
|
643 |
CAPPELLO Florian
CAPPELLO F.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Team Robinson Tentino |
|
644 |
PUCHINGER Marcel
PUCHINGER M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Fischer Racing Team |
|
645 |
STRUGER Paul
STRUGER P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
646 |
LANE Kevin
LANE K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
647 |
SZCZOTKA Arkadiusz
SZCZOTKA A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
648 |
PICHLMAYER Marco
PICHLMAYER M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Salomon Nordic Team Austria |
|
649 |
MAYR Markus
MAYR M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
|
|
650 |
THUM Toni
THUM T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
651 |
CASOLLA Sergio
CASOLLA S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sci Club Ledrense |
|
652 |
TSAKOEV Alexander
TSAKOEV A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
|
|
653 |
CIGALOTTI Claudio
CIGALOTTI C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Tremalzo |
|
654 |
COVI Mariano
COVI M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
SottoZero Nordic Team |
|
655 |
DE BIASIO Mauro
DE BIASIO M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Tem Futura |
|
656 |
FEDERER Karl
FEDERER K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Voels Am Schlern |
|
657 |
SANDER Hans-Peter
SANDER H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
LRC Lienz |
|
658 |
HOCKER Robert
HOCKER R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
659 |
ZANON Paolo
ZANON P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Pol Besenello |
|
660 |
MAULE Maurizio
MAULE M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
A.P.D.Lizzanella |
|
661 |
SWENSON Peter
SWENSON P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
662 |
CÖMIS Tiziano
CÖMIS T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Team Futura |
|
663 |
COSTANTINO Costantino
COSTANTINO C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
664 |
DELLAFIOR Corrado
DELLAFIOR C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
u.s.cermis |
|
665 |
WIKLUND Marcus
WIKLUND M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Stora Tuna |
|
666 |
PERENZONI Elisa
PERENZONI E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-I |
SottoZero Nordic Team |
|
667 |
CARPI Gaetano
CARPI G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
668 |
MAYER Michael
MAYER M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
Polizeisportverein Tirol |
|
670 |
VEITER Philipp
VEITER P.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Wsv St.Jakob/Def. |
|
671 |
VIERTLER Johannes
VIERTLER J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Tri-Team Massivbau Viertler |
|
672 |
RICCARDO Mich
RICCARDO M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M |
|
|
673 |
RIMM Raivo
RIMM R.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Sporttravel |
|
674 |
ESSE Eeva
ESSE E.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W |
Sporttravel |
|
675 |
RANNER Thomas
RANNER T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Llv Weißensee |
|
676 |
KIMMEL Madis
KIMMEL M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Sporttravel |
|
677 |
BOHREN Armin
BOHREN A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
|
|
678 |
KNALLER Christiane
KNALLER C.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
Llv Weißensee |
|
679 |
WINDORFER Josef
WINDORFER J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
xc-ski.de AHASHSEPN Skimaratho... |
|
680 |
MAURIZIO Sironi
MAURIZIO S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Marostica |
|
681 |
FOLLADOR Livio
FOLLADOR L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
Val Biois |
|
682 |
CENACCHI Marco
CENACCHI M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Acquadela |
|
683 |
CAUTIERO Andrea
CAUTIERO A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sci club Cortina |
|
684 |
SCHAIDREITER Herbert
SCHAIDREITER H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
685 |
ROHRMOSER Stefan
ROHRMOSER S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Usv Hüttsschlag |
|
686 |
SCHWAB Markus
SCHWAB M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Bikeklinik.com |
|
687 |
ROHRMOSER Norbert
ROHRMOSER N.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
USV Hüttschlag |
|
688 |
RETTENBACHER Thomas
RETTENBACHER T.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
USV Hüttschlag |
|
689 |
GIERTH Volkmar
GIERTH V.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
Skiteam Polenz-Dresden |
|
690 |
PACHLER Werner
PACHLER W.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
691 |
EVGENY Dementiev
EVGENY D.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-I |
Team Futura |
|
692 |
THUM Hubert
THUM H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
693 |
SCHULZE Kai
SCHULZE K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
Sportgruppe Liebsch |
|
694 |
SCHATTNER Sven
SCHATTNER S.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
De Hügelfüx |
|
695 |
FILA Marek
FILA M.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-II |
|
|
696 |
KOTSCHNIG Herbert
KOTSCHNIG H.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
697 |
STEINDORF Karsten
STEINDORF K.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-III |
|
|
698 |
DINZENHOFER Georg
DINZENHOFER G.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-IV |
|
|
1001 |
KURZ Nils
KURZ N.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
J-m |
LÖFFLER-ENDURANCE-TEAM |
|
1002 |
BORISOV Valentin
BORISOV V.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-V |
Russialoppet |
|
1003 |
CAPPENBERG Annemijn
CAPPENBERG A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-III |
RW Rottemeren |
|
1003 |
CAPPENBERG Annemijn
CAPPENBERG A.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-III |
RW Rottemeren |
|
1004 |
KRĘCICHWOST Krystian
KRĘCICHWOST K.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M |
Team Bieg Piastów |
|
1005 |
SEIFERT Tim
SEIFERT T.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
J-m |
VSC Klingenthal |
|
1006 |
CERVINKA Maxim
CERVINKA M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
J-m |
Bertsdorfer SV |
|
1008 |
GIBERNA PAOLO
GIBERNA P.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
SCI CLUB 70 TRIESTE |
|
1008 |
GIBERNA Paolo
GIBERNA P.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
SCI CLUB 70 TRIESTE |
|
1009 |
BILGERI Bemjamin
BILGERI B.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-I |
SV-Sulzberg |
|
1011 |
STADLEROVA Sarka
STADLEROVA S.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W |
Skimarathon Team Austria |
|
1012 |
BLEIER Felix
BLEIER F.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-II-m |
WSV Bad Ischl |
|
1013 |
JAZBEC Sara
JAZBEC S.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
J-w |
Slovenian National Team |
|
1020 |
GRIMM Hendrik
GRIMM H.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
|
|
1021 |
BRUNNER Josef
BRUNNER J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
A.S.V. Weissenbach |
|
1022 |
URBAN Michael
URBAN M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
Team Slow |
|
1023 |
WESSIAK Walther
WESSIAK W.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
M-V |
WSVRamsau |
|
1023 |
WESSIAK Walther
WESSIAK W.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-V |
WSVRamsau |
|
1024 |
ZAHLBRUCKNER Rudolf
ZAHLBRUCKNER R.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
Skiclub Graz |
|
1025 |
GRIMM Wolfhart
GRIMM W.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-V |
|
|
1026 |
KATZER Ladislav
KATZER L.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-V |
|
|
1028 |
RAUTIAINEN Veli
RAUTIAINEN V.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-V |
|
|
1029 |
STABLES Victoria
STABLES V.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W |
|
|
1030 |
BLAKE Adrian
BLAKE A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
Cooma Ski Club |
|
1031 |
WHARRIE Bruce
WHARRIE B.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
|
|
1032 |
MOTHERSBAUGH James
MOTHERSBAUGH J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M |
|
|
1033 |
THOMPSON Margeaux
THOMPSON M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W |
Birkebeiner Nordic Ski club |
|
1034 |
MOČNIK Martin
MOČNIK M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-II-m |
Tsk Logatec |
|
1034 |
MOCNIK Martin
MOCNIK M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-II-m |
Tsk Logatec |
|
1035 |
SZCZOTKA Mateusz
SZCZOTKA M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M |
Ski klub Jablonec |
|
1036 |
KATZEROVÁ Miroslava
KATZEROVÁ M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-IV |
|
|
1037 |
BERGER Sandra
BERGER S.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-I |
Chemnitz |
|
1038 |
HARZENDORF Mandy
HARZENDORF M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-II |
Chemnitz |
|
1039 |
DICKERT Marlis
DICKERT M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-III |
Reisegruppe Sonnenschein |
|
1041 |
ALM Jouko
ALM J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
Worldloppet Masters Finland |
|
1042 |
WONG Jacques
WONG J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-V |
NomadiXKnight |
|
1051 |
GRENIER Danièle
GRENIER D.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-V |
Dame du Lac |
|
1052 |
GAUDET Susan
GAUDET S.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-IV |
Saskatoon Nordic Ski Club |
|
1053 |
LEVY Alan
LEVY A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
Canberra Cross Country Ski Clu... |
|
1054 |
MANDLI Jane
MANDLI J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-IV |
|
|
1055 |
TIETZ Annegret
TIETZ A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
|
|
1056 |
AUER Franz
AUER F.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
SC Villingen |
|
1058 |
BRIERLEY Jennifer
BRIERLEY J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-V |
|
|
1059 |
KANGAS Elina
KANGAS E.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W |
Team VillaKangas |
|
1060 |
CAVIET Nancy Lucienne
CAVIET N.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-IV |
Nederlandse Ski Vereniging |
|
1061 |
VILJAMAA Juha
VILJAMAA J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
Team Worldloppet Ski Federatio... |
|
1062 |
SZULC Jerzy
SZULC J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
|
|
1063 |
STANICEK Pavol
STANICEK P.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
SK SHIVA Zilina |
|
1064 |
HILLMANN Günther
HILLMANN G.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-V |
DAV |
|
1065 |
DONOHOE Kevin
DONOHOE K.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-V |
Lumi Experiences |
|
1066 |
SMITH Laurel
SMITH L.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-IV |
Lumi Experiences |
|
1067 |
ZEILINGER-HARBICH Patrizia
ZEILINGER-HARBICH P.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-III |
|
|
1068 |
KULAEVA Maria
KULAEVA M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W |
Russialoppet - MSU |
|
1069 |
TRACZ Mikołaj
TRACZ M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-I-m |
Publiczne Liceum Ogólnoksztalc... |
|
1070 |
LEWIS Lisa-Jane
LEWIS L.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-III |
ABA |
|
1071 |
MORETTI Angelo
MORETTI A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
Polisportiva Vobarno |
|
1072 |
BOBOWSKI Zygmunt
BOBOWSKI Z.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
Team Bieg Piastów |
|
1073 |
RÓZYCKA Aleksandra
RÓZYCKA A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-III |
Team Bieg Piastów |
|
1074 |
MANDLI Michael
MANDLI M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
|
|
1075 |
HÖPOLTSEDER Hermann
HÖPOLTSEDER H.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
|
|
1076 |
BERNER Jens
BERNER J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
Københavns Skiklub |
|
1077 |
BJØRNHOLT Sverre
BJØRNHOLT S.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-V |
|
|
1078 |
DEBAKEY Daniel
DEBAKEY D.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
|
|
1079 |
JENSEN Peter Damgaard
JENSEN P.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
Holte Ski Klub |
|
1080 |
FRIZ Cinzia
FRIZ C.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-II |
Team Long Distance Agordino |
|
1081 |
ROYLANCE Diane
ROYLANCE D.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-III |
Foothills Nordic Ski Club |
|
1082 |
EYRE Findlay
EYRE F.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-II-m |
Foothills Nordic Ski Club |
|
1083 |
MAJOR Sylwia
MAJOR S.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-I |
ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA |
|
1084 |
VISTHOFF DRANGE Hilde
VISTHOFF DRANGE H.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-I |
|
|
1085 |
ROZANOV Fedor
ROZANOV F.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-II-m |
|
|
1086 |
DROJJIN Max
DROJJIN M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M |
|
|
1087 |
TRACZ Antoni
TRACZ A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-II-m |
|
|
1088 |
SCHUSSMANN Christian
SCHUSSMANN C.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-I |
Hrv-professional.com |
|
1089 |
ANTOCHOWSKI Jan
ANTOCHOWSKI J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
|
|
1090 |
HANNAH Katie
HANNAH K.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-II |
|
|
1091 |
RUYGROK Leen
RUYGROK L.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
RW Rottemeren |
|
1092 |
GOLDWURM Massimiliano
GOLDWURM M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
Passo Dopo Passo |
|
1093 |
DEVAIKIN Konstantin
DEVAIKIN K.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
|
|
1094 |
ROZHIN Artem
ROZHIN A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-I |
|
|
1095 |
GALLI Marco
GALLI M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
nessuna |
|
1096 |
BORISOVA Alexandra
BORISOVA A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-I |
|
|
1097 |
HABANEK Erik
HABANEK E.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-II-m |
CyS Žilina |
|
1098 |
ONGARO Eleonora
ONGARO E.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W |
Sci Club Valgandino |
|
1099 |
EDER Karl Hans
EDER K.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
WSV Winklern |
|
1100 |
MITTENDORFER Sebastian
MITTENDORFER S.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
J-m |
SC Neukirchen |
|
1101 |
CZYŻEWSKI Jacek
CZYŻEWSKI J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
|
|
1102 |
VAN RUYVEN Trees
VAN RUYVEN T.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-IV |
RW Rottemeren |
|
1103 |
KOLOBANOVA Liudmila
KOLOBANOVA L.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-V |
|
|
1104 |
SZNAJDROWICZ-KRĘCICHWOST Kaja
SZNAJDROWICZ-KRĘCICHWOST K.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-I |
Team Bieg Piastów |
|
1106 |
BUNDY Heather
BUNDY H.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-II |
|
|
1107 |
BUCHER Simon
BUCHER S.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M |
TSU Obertilliach |
|
1108 |
COSSTICK Steven
COSSTICK S.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-I |
ADF |
|
1109 |
URBANER Hubert
URBANER H.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
LRC Lienz |
|
1110 |
JNITOVA Victoria
JNITOVA V.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-II |
ADF |
|
1111 |
KOMLEV Yury
KOMLEV Y.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
|
|
1112 |
KUK Jessica
KUK J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W |
ADF |
|
1113 |
MAURER Raphael
MAURER R.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M |
TSU Obertilliach |
|
1114 |
MORANDINI MATTHIAS
MORANDINI M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-II-m |
ALV Kronspur |
|
1114 |
MORANDINI Matthias
MORANDINI M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-II-m |
ALV Kronspur |
|
1115 |
PENNY Karl
PENNY K.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-I |
ADF |
|
1116 |
POLETTO Sara
POLETTO S.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-III |
Team Long Distance Agordino |
|
1117 |
PRANTER Martin
PRANTER M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
|
|
1118 |
PURTOV Iurii
PURTOV I.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
|
|
1119 |
SEEBACHER Hannes
SEEBACHER H.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M |
Kästle Racing Team |
|
1120 |
WALCHER Janne
WALCHER J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-I-m |
USV Großarl |
|
1121 |
BEUMLER Tanja
BEUMLER T.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-II |
Sandoz Concept |
|
1122 |
DE BERNARDI Adriana
DE BERNARDI A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-III |
SCI CLUB 70 TRIESTE |
|
1123 |
DIETZE Alexandra
DIETZE A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-II-w |
Pulsschlag Neuhausen |
|
1124 |
KRYLOV Valerii
KRYLOV V.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
FLGO Obninsk |
|
1125 |
NIEDERTSCHEIDER Franz
NIEDERTSCHEIDER F.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-V |
LRC Lienz |
|
1126 |
SPIEGL Manfred
SPIEGL M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
Ranggen |
|
1127 |
TANNER Petra
TANNER P.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-I |
Skimarathon Team Austria |
|
1128 |
VEGLIACH Roberto
VEGLIACH R.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
SCI CLUB 70 TRIESTE |
|
1129 |
EHRENTRAUD Lorenz
EHRENTRAUD L.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
LRC Lienz |
|
1130 |
WEILER Bernd
WEILER B.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
Eichholz Turtles |
|
1131 |
SIMEONI Federica
SIMEONI F.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-II |
Ottica Mottes |
|
1132 |
CIPRIAN Stefano
CIPRIAN S.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
Ottica Mottes |
|
1133 |
SMITH Danielle
SMITH D.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-III |
trezzone |
|
1134 |
APPEL Caroline
APPEL C.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-III |
Hyde Park Roller Ski Club |
|
1135 |
BAZOLEV Anton
BAZOLEV A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-I |
Adduco Moving Service |
|
1136 |
METSALU Merilin
METSALU M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-I |
Adduco Moving Service |
|
1137 |
DAIM Paul
DAIM P.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-I |
Dahoam |
|
1138 |
WURZER Dominic
WURZER D.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M |
|
|
1139 |
PILLER Caterina
PILLER C.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W |
Team Robinson Trentin |
|
1140 |
LINDSBERGER Fabian
LINDSBERGER F.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-I-m |
|
|
1141 |
GRUBER Franz
GRUBER F.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
|
|
1142 |
BARON Francesco
BARON F.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
Sottozeronodicteam |
|
1143 |
EINACKERER Theresia
EINACKERER T.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-III |
Asc Olang |
|
1144 |
WIESER Sandra
WIESER S.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
Jg-II-w |
|
|
1145 |
GIUDICI Daniele
GIUDICI D.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-I |
|
|
1146 |
MOSENA Massimo
MOSENA M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
Sci Club Valzoldana |
|
1147 |
GIUDICI Mauro
GIUDICI M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
|
|
1148 |
WIESER Hermann
WIESER H.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
|
|
1149 |
PRÄSTINGS Anders
PRÄSTINGS A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-I |
|
|
1150 |
LAMP Gotthard
LAMP G.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
Asv Pichl Gsies |
|
1151 |
BRUGGER Andreas
BRUGGER A.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
|
|
1152 |
MESSINI Rossano
MESSINI R.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
LRC Lienz |
|
1153 |
LANSER Gerhard
LANSER G.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
|
|
1154 |
DIETRICH Valentina
DIETRICH V.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W |
|
|
1155 |
BERGER Edmund
BERGER E.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
Antholz |
|
1156 |
NIEDERKOFLER Chrisitian
NIEDERKOFLER C.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
|
|
1157 |
ZVONTSOV Igor
ZVONTSOV I.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
ULTRA |
|
1158 |
MARCUZZI Michele
MARCUZZI M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
Sci fondo Treviso |
|
1159 |
CELLA Roberto
CELLA R.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
Verzegnis |
|
1160 |
EBENBERGER Manfred
EBENBERGER M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
|
|
1161 |
OBERHAUSER Leon
OBERHAUSER L.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
J-m |
Paralympic Austria |
|
1162 |
OBERHAUSER Walter
OBERHAUSER W.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
|
|
1163 |
BRUNNER Julian
BRUNNER J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M |
Team Futura |
|
1164 |
OBERHOFER Ferdinand
OBERHOFER F.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
St. Johann Tirol |
|
1165 |
WEISE Gunter
WEISE G.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-IV |
|
|
1166 |
ÜÜRIKE Tiina
ÜÜRIKE T.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W |
Sporttravel |
|
1167 |
BALAKSHIN Mikhail
BALAKSHIN M.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
Priboy |
|
1168 |
VALTINER Peter
VALTINER P.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-II |
|
|
1169 |
HALIDAY Jackie
HALIDAY J.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-III |
|
|
1170 |
PRANDO Giulia
PRANDO G.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-I |
Hyde Park London Ski Club |
|
1171 |
CALDWELL Penelope
CALDWELL P.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
W-V |
London Hyde Park Roller Ski Cl... |
|
2001 |
AGNELLET Gerard
AGNELLET G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
French Nordic |
|
2002 |
STRÜBEL Josua
STRÜBEL J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
SC Seebach |
|
2003 |
TRITSCHER Bernhard
TRITSCHER B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
ÖSV Langlauf |
|
2004 |
NISHIKAWA Graham
NISHIKAWA G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Whitehorse Cross Country Ski C... |
|
2005 |
MCKEEVER Brian
MCKEEVER B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Fast Trax |
|
2006 |
HAMMER Simon
HAMMER S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
SAS Bern |
|
2007 |
ROSSELET Benjamin
ROSSELET B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
Ski Club la Brevine |
|
2008 |
DEMENTIEV Eugeniy
DEMENTIEV E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2009 |
BRUNNER Julian
BRUNNER J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
Team Futura |
|
2010 |
DUTTO Pietro
DUTTO P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Team Futura |
|
2011 |
LIVERS Toni
LIVERS T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Helvetia |
|
2013 |
ALM Jouko
ALM J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Worldloppet Masters Finland |
|
2015 |
BERTHET Nicolas
BERTHET N.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
JOB STATION ROSSIGNOL |
|
2016 |
LIEDERER Niklas
LIEDERER N.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
Adidas XCS Team |
|
2017 |
ZEICHEN Hannes
ZEICHEN H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
WSV-Weissensee |
|
2018 |
GRUBER Lorenz
GRUBER L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
USV Großarl |
|
2019 |
ZIPPL Stephan
ZIPPL S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2020 |
WESSIAK Walther
WESSIAK W.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-V |
WSVRamsau |
|
2021 |
SOLINAS Alessandro
SOLINAS A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
G.S.A. ZANE |
|
2022 |
KANGAS Erkki
KANGAS E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Team VillaKangas |
|
2023 |
ZOBEL Gerfried
ZOBEL G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
SC Hermagor |
|
2024 |
VISINTINI Giovanni
VISINTINI G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2025 |
ZATONSKI Kamil
ZATONSKI K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
SN Klasyk |
|
2026 |
MÜLLER Gerold
MÜLLER G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Bertsdorfer SV |
|
2027 |
POJER Johannes
POJER J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2028 |
NEUBAUER Christoph
NEUBAUER C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
SU TRI STYRIA |
|
2029 |
COMINI Andrea
COMINI A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Studio Legale Comini Lara |
|
2030 |
FAJT Jan
FAJT J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
FORT SMC U.O. |
|
2031 |
SINGH Preetam
SINGH P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
2033 |
SUTER Geni
SUTER G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Männerriege St. Moritz |
|
2034 |
KRAL Josef
KRAL J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
2036 |
GRAUZEL Vladimir
GRAUZEL V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Recfond |
|
2037 |
INNO Kadi
INNO K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-III |
|
|
2038 |
HAYES Marg
HAYES M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-III |
|
|
2039 |
BLAKE Adrian
BLAKE A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Cooma Ski Club |
|
2040 |
SALYAKHETDINOV Ilya
SALYAKHETDINOV I.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
SportLab |
|
2041 |
MOTHERSBAUGH James
MOTHERSBAUGH J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
|
|
2042 |
SIGURJONSSON Kristbjörn Róbert
SIGURJONSSON K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Fossavatn |
|
2044 |
BELLINGHAM Phil
BELLINGHAM P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
Skimarathon Team Austria |
|
2045 |
PESSEY Iris
PESSEY I.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W |
Skimarathon Team Austria |
|
2046 |
CHAUVET Benoît
CHAUVET B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Job Station |
|
2047 |
DEL VAL Xabier
DEL VAL X.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
SC Font Romeu P2000 |
|
2048 |
SHAKIRZYANOV Raul
SHAKIRZYANOV R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Ski team 41REGION |
|
2049 |
STEFFANI Nadia
STEFFANI N.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-III |
G.S.A. ZANE |
|
2050 |
KRALOVA Ivana
KRALOVA I.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-III |
IFK Umeaa, Sweden |
|
2051 |
STERCHELE Daniela
STERCHELE D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-III |
G.S.A. ZANE |
|
2052 |
SEEBACHER Anna
SEEBACHER A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W |
Adidas XCS Team |
|
2053 |
VULLIET Constance
VULLIET C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W |
French Nordic |
|
2054 |
ESCHER Toni
ESCHER T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
Adidas XCS Team |
|
2055 |
KATTNIG Fabian
KATTNIG F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
LÖFFLER-ENDURANCE-TEAM |
|
2061 |
GERHARD Johannes
GERHARD J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2062 |
LANSBERGEN Leo
LANSBERGEN L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
SLT |
|
2063 |
HEGLAND Knut
HEGLAND K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Københavns Skiklub |
|
2064 |
ANGERER Norbert
ANGERER N.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2065 |
VADLEJCH Jan
VADLEJCH J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-V |
Jerusalem Ski Club |
|
2066 |
WIENER Jay
WIENER J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Sovereign Lake Nordic |
|
2067 |
INNO Ain
INNO A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2068 |
LUND Mark
LUND M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
None |
|
2069 |
SLOTTE Clas-Eirik
SLOTTE C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Worldloppet Masters Finland |
|
2071 |
MANNINEN Jari
MANNINEN J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2072 |
STRUTZ Frank
STRUTZ F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
TVDÄ |
|
2073 |
FINNIE James
FINNIE J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
2074 |
BENNETT Brian
BENNETT B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-V |
New England Nordic Ski Associa... |
|
2075 |
WALDAUF Matthias
WALDAUF M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
WSV Vomp |
|
2076 |
PICHLER Michael
PICHLER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
LRC Lienz |
|
2077 |
RINNER Thomas
RINNER T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
Amateur Sci Club Kaltern |
|
2078 |
DIETZE Albrecht
DIETZE A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Pulsschlag Neuhausen |
|
2079 |
EBNER Markus
EBNER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
xc-kartitsch |
|
2080 |
LEITNER Armin
LEITNER A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Union Prägraten a. G. |
|
2099 |
STEINER Bernhard
STEINER B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Union Prägraten a. G. |
|
2100 |
COUILLARD Francois
COUILLARD F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Natural Fitness Lab |
|
2101 |
MITCHELL Joshua
MITCHELL J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2102 |
WILKIE John
WILKIE J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Nickel Plate Nordic |
|
2103 |
CUMMISFORD Kevin
CUMMISFORD K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Lumi Experiences |
|
2104 |
CUMMISFORD Jeff
CUMMISFORD J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Lumi Experiences |
|
2105 |
TODD Chris
TODD C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
2106 |
ACKATZ Scott
ACKATZ S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
CXC Masters Team |
|
2107 |
ACKATZ Sara
ACKATZ S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
Lapham Peak Ski Club |
|
2108 |
DIEHL Markus
DIEHL M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2110 |
SERGEY Kartsov
SERGEY K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
2111 |
LAUENER Bruno
LAUENER B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
2112 |
PRIBEK Daniel
PRIBEK D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2113 |
GHILARDI RANZONI Eugenia
GHILARDI RANZONI E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-IV |
|
|
2114 |
FRANZOLIN Maurizio Luigi Elio
FRANZOLIN M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Ski Club Obergoms |
|
2115 |
RECKMEYER Victor
RECKMEYER V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2116 |
SNOW Joanne
SNOW J.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-II |
|
|
2116 |
SNOW Joanne
SNOW J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
|
|
2117 |
TORIM Madis
TORIM M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Eesti Worldloppeti Klubi |
|
2118 |
MERIVÄLJA Margus
MERIVÄLJA M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
SK Jooksupartner |
|
2119 |
TIETZ Christoph
TIETZ C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2120 |
TIETZ Sebastian
TIETZ S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
J-m |
|
|
2121 |
SAAREND Mati
SAAREND M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
2122 |
LEOLA Alvar
LEOLA A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
2123 |
VÄRTON Andu
VÄRTON A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-V |
Estonian Worldloppet Club |
|
2124 |
PFEIFER Liese
PFEIFER L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-IV |
Madison Nordic Ski Club |
|
2124 |
PFEIFER Liese
PFEIFER L.
|
DOLOMITENLAUF - Classic Race 42 km |
|
W-IV |
Madison Nordic Ski Club |
|
2125 |
MITCHELL Stephanie
MITCHELL S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W |
|
|
2126 |
MITCHELL Andrew
MITCHELL A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
|
|
2127 |
LOCHER Stefan
LOCHER S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
SG Niederwangen |
|
2128 |
ENGLER Meike
ENGLER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
|
|
2129 |
PRIKS Hanno
PRIKS H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Karupesa Team |
|
2130 |
PERFUMO Renzo
PERFUMO R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
2131 |
RAJA Arvo
RAJA A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
ESTOLOPPET |
|
2132 |
THEROND Philippe
THEROND P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
London XC Ski Club |
|
2133 |
KANGAS Elina
KANGAS E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W |
Team VillaKangas |
|
2134 |
JAANUS Andres
JAANUS A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Estonian Worldloppet Club |
|
2135 |
PALLISER Robert
PALLISER R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-V |
|
|
2136 |
GOLUBEV Evgenii
GOLUBEV E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
AIRFIT |
|
2137 |
VOLKOVA Irina
VOLKOVA I.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-I |
AIRFIT |
|
2138 |
SIEBER Patrick
SIEBER P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
LLR |
|
2139 |
EKSTRAND Sixten
EKSTRAND S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2140 |
WOJTON Andrzej
WOJTON A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
POLSKA Running Team USA |
|
2141 |
GRANLUND Fredrik
GRANLUND F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
XC Sthlm |
|
2142 |
LILBURNE John-Paul
LILBURNE J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2143 |
MARQUART Manuel
MARQUART M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
LLR |
|
2144 |
GRAF Michael
GRAF M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
LL Rebstein |
|
2145 |
GOTO Atsushi
GOTO A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-V |
|
|
2146 |
PART Andres
PART A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Eesti Worldloppeti Klubi |
|
2147 |
KOHVAKKA Timo
KOHVAKKA T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
2148 |
JAEGER Dave
JAEGER D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
ERT-XC |
|
2149 |
TAVCAR Janko
TAVCAR J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
SD184 |
|
2150 |
KILK Ain
KILK A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Eesti Worldloppeti Klubi |
|
2151 |
KALJUVEE Janno
KALJUVEE J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
SK Jooksupartner |
|
2152 |
AMORE Gabriele
AMORE G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2153 |
SHULCHEVSKAYA Tatiana
SHULCHEVSKAYA T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
|
|
2154 |
SOBOTTA Edward
SOBOTTA E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
Fox Hill Nordic |
|
2155 |
MATVEEV Sergey
MATVEEV S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
IMS |
|
2156 |
UINTERTON Oxana
UINTERTON O.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
AIRFIT |
|
2157 |
NUSSBAUM Gary
NUSSBAUM G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2158 |
SHVARTS Yury
SHVARTS Y.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
Ski MSU |
|
2159 |
NARVESON Jennifer
NARVESON J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-I |
|
|
2160 |
KITANO Yasuo
KITANO Y.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
2161 |
ZAKALYUZHNYY Vasiliy
ZAKALYUZHNYY V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
sk.borisoglebsky Лыжный Клуб Б... |
|
2162 |
FUKUDA Kazunori
FUKUDA K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
2163 |
ROVNIK Vladimir
ROVNIK V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2164 |
MARKOV Alexander
MARKOV A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
2165 |
RUSINOV Artem
RUSINOV A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Sberbank |
|
2166 |
RUSINOV Aleksandr
RUSINOV A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Яранич |
|
2167 |
POROKHOV Viacheslav
POROKHOV V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
MSU Ski team |
|
2168 |
AKENPÄRG Egert
AKENPÄRG E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Sporttravel |
|
2169 |
VUTT Ingmar
VUTT I.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
2170 |
RANG Hendrick
RANG H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Sporttravel |
|
2171 |
KILMI Jaak
KILMI J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
2172 |
RUUS Uuno
RUUS U.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Sporttravel |
|
2173 |
CHUEV Ruslan
CHUEV R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Chih Pich |
|
2174 |
TSAKOEV Alexander
TSAKOEV A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2175 |
STOCKUS Jari
STOCKUS J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2176 |
OPRSAL Alan
OPRSAL A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Southern Michigan Orienteering... |
|
2177 |
KITVEL Eve
KITVEL E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
Eesti Energia Spordiklubi |
|
2178 |
INGRAM Lachlan
INGRAM L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2179 |
SWENSON Pete
SWENSON P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2180 |
VAN MULLEM Pat
VAN MULLEM P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
2181 |
MACHAC Karel
MACHAC K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
SKI Jilemnice |
|
2184 |
PENNER Jürgen
PENNER J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-V |
Skiclub Alpina St. Mortz |
|
2185 |
MERIVÄLJA Moonika
MERIVÄLJA M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
SK Jooksupartner |
|
2186 |
WAGNER Pia
WAGNER P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
|
|
2187 |
SCHMIDT Mike
SCHMIDT M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
2188 |
TOMKA Martin
TOMKA M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Atletiko Frymburk |
|
2189 |
SAAREND Arto
SAAREND A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2190 |
HAKKARAINEN Timo
HAKKARAINEN T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
HS Ärmy |
|
2191 |
PÖYHÖNEN Simo
PÖYHÖNEN S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Raisu Lumous |
|
2192 |
DEVILLERS Frédéric
DEVILLERS F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Aucun |
|
2193 |
DEVILLERS Jean Michel
DEVILLERS J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Aucun |
|
2194 |
ROSSMANN Hagen
ROSSMANN H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Laufgruppe Wassersuppe |
|
2195 |
GRAßMAIR Robert
GRAßMAIR R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
SV Rinn |
|
2196 |
KOMLEV Yury
KOMLEV Y.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2197 |
SLIVNIK Gorazd
SLIVNIK G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Ice Power Finland |
|
2198 |
OCVIRK Mojmir
OCVIRK M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2200 |
JYLHÄ Kari
JYLHÄ K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Silvini Madshus Team |
|
2201 |
SPIETH Andrea
SPIETH A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-III |
|
|
2202 |
SANDÉN Henrik
SANDÉN H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Karlslunds IF |
|
2203 |
ARTAMONOV Dmitry
ARTAMONOV D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2204 |
RAMON GRAELLS Antoni
RAMON GRAELLS A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
2205 |
HEIMANN Ruedi
HEIMANN R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
SC Oberwil i.S. |
|
2206 |
KORNILOV Aleksandr
KORNILOV A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2207 |
SHIMANOVSKIY Konstantin
SHIMANOVSKIY K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
SBR 88 IRONMAN TEAM |
|
2208 |
BERNER Jens
BERNER J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Københavns Skiklub |
|
2209 |
NARVESON Stephen
NARVESON S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
2210 |
DILLER Beatrice
DILLER B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-III |
|
|
2211 |
VUORI Petri
VUORI P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
WBNB |
|
2212 |
VILJAKAINEN Kalle
VILJAKAINEN K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
WBNB |
|
2213 |
ONDRYAS Radek
ONDRYAS R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Praha 12 |
|
2214 |
HUSBY Kjersti
HUSBY K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
IL Aasguten |
|
2215 |
SCHILLER Michael
SCHILLER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
PSV Wien |
|
2216 |
PUTZ Matthias
PUTZ M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Seckau |
|
2217 |
SILTALA Kyösti
SILTALA K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2218 |
HANSEN Geir
HANSEN G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Kyrksæteröra Idrettslag |
|
2219 |
AMBERGER Hans
AMBERGER H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
2220 |
HOOGSTOEL Patrick
HOOGSTOEL P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2221 |
AHTYAMOVA Snezhana
AHTYAMOVA S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-I |
|
|
2222 |
GURLENOV Andrey
GURLENOV A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
OCR Academy |
|
2223 |
DANISEVSKA Petra
DANISEVSKA P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
RW Rottemeren |
|
2224 |
VAN DIJK Ronald
VAN DIJK R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
RW Rottermeren |
|
2225 |
TICHOMIROV Pavel
TICHOMIROV P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Lkborisoglebskii |
|
2226 |
HANNAH Katie
HANNAH K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
|
|
2227 |
SUKHAREV Pavel
SUKHAREV P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
SuxarevSkiTeam |
|
2228 |
CAVILL Gwenda
CAVILL G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-III |
Tyneside Loipers |
|
2229 |
CAVILL Les
CAVILL L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Tyneside Loipers |
|
2230 |
HAAVISTO Reima
HAAVISTO R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2231 |
HAAVISTO Jouni
HAAVISTO J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2232 |
KLOCKER Franz
KLOCKER F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
SV Dobernik Tristach |
|
2233 |
DIETSCHY Alois
DIETSCHY A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-V |
WSV Wien |
|
2234 |
ACHMÜLLER Andreas
ACHMÜLLER A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
I.Q. Bürotechnik Lienz/Vöcklab... |
|
2235 |
KILPELÄINEN Niko
KILPELÄINEN N.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Mikkelin Kilpa-Veikot |
|
2236 |
BAKSHAEV Maksim
BAKSHAEV M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Яранич |
|
2237 |
FUETSCH Andreas
FUETSCH A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
Sportunion Virgen |
|
2238 |
FUETSCH Thomas
FUETSCH T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Sportunion Virgen |
|
2239 |
LEIMEISTER Gordon
LEIMEISTER G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2240 |
LINDSBERGER Toni
LINDSBERGER T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Union Klagenfurt |
|
2241 |
BREITFELD Lorenz
BREITFELD L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Team VS Lavant |
|
2242 |
ZOJER Maximilian
ZOJER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
J-m |
Team VS Lavant |
|
2243 |
SCHNEIDER Walter
SCHNEIDER W.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Team VS Lavant |
|
2243 |
SCHNEIDER Walter
SCHNEIDER W.
|
KLEINE-ZEITUNG-LAUF - Classic 30 km |
|
M-III |
Team VS Lavant |
|
2244 |
RYBANSKY Jan
RYBANSKY J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2245 |
GRAßMAIR Sonja
GRAßMAIR S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
SV Rinn |
|
2246 |
WALL Timothy
WALL T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
NA |
|
2247 |
BLASISKER Patrick
BLASISKER P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
Sportunion Hopfgarten i. Def. |
|
2248 |
TABERNIG Thomas
TABERNIG T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Team VS Lavant |
|
2249 |
THUM Toni
THUM T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2250 |
CASANOVA BORCA Gianluca
CASANOVA BORCA G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
spiquy team |
|
2251 |
SUURPERE Arvi
SUURPERE A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Tartu Maraton |
|
2252 |
LASSNIG Martin
LASSNIG M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
2253 |
BOLPAGNI Vaifro
BOLPAGNI V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Sci Cai Brescia |
|
2254 |
GSPAN Roger
GSPAN R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
WSV Vomp |
|
2255 |
GIUSTI Maurizio
GIUSTI M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
ASV Prad |
|
2256 |
GIUSTI Mattia
GIUSTI M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
ASV Prad |
|
2257 |
GUSTAFSSON Annica
GUSTAFSSON A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-I |
Länna Löp & CK |
|
2258 |
LARESE CAPO Andrea
LARESE CAPO A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Strabain |
|
2259 |
LAANEOTS Livian
LAANEOTS L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
|
|
2260 |
RUPNIK BENO
RUPNIK B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
2261 |
TRAVAGLINI BRUNO
TRAVAGLINI B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2262 |
LEWIS Garry
LEWIS G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
ADF |
|
2263 |
KIBERKIN Roman
KIBERKIN R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2264 |
PLANGGER Thomas
PLANGGER T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
SV-Fiss |
|
2265 |
KAROŃ Tomasz
KAROŃ T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Team nabiegowkach.pl |
|
2266 |
NIKKANEN Ville
NIKKANEN V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
2267 |
KNAUS Werner
KNAUS W.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
WSC Bad Mitterndorf |
|
2268 |
EGGINGER Claudia
EGGINGER C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-I |
Schiunion Böhmerwald |
|
2269 |
KRÖLL Daniel
KRÖLL D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Union Prägraten a. G. |
|
2270 |
LEITNER Burkhard
LEITNER B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Union Prägraten a. G. |
|
2271 |
RÄDLER Jenny
RÄDLER J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-I |
Kästle Racing Team |
|
2272 |
STEINER Sandro
STEINER S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Union Prägraten a. G. |
|
2273 |
WURZACHER Elisabeth
WURZACHER E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
Union Prägraten a. G. |
|
2274 |
DVORAK Pavel
DVORAK P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2275 |
HECHT Hans
HECHT H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
LRC Lienz |
|
2276 |
EBNER Günther
EBNER G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2277 |
ZEDROSSER Bertold
ZEDROSSER B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-V |
|
|
2278 |
MITCHELL Benjamin
MITCHELL B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2279 |
SEVCIK Roman
SEVCIK R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
2280 |
BAZOLEV Anton
BAZOLEV A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Adduco Moving Service |
|
2281 |
METSALU Merilin
METSALU M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-I |
Adduco Moving Service |
|
2282 |
MAYR Markus
MAYR M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Sc White Sharks Lienz |
|
2283 |
YAZYKOU Yuri
YAZYKOU Y.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
ULTRA |
|
2284 |
BIKSE Indulis
BIKSE I.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
Ib Ski Team |
|
2285 |
POKLUKAR Joze
POKLUKAR J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
2286 |
ZLOEBL Thomas
ZLOEBL T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
Atomic Pro Team |
|
2287 |
ZLOEBL Peter
ZLOEBL P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Atomic Pro Team |
|
2288 |
REINHART Anja
REINHART A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-III |
|
|
2289 |
HELMUTH Neiss
HELMUTH N.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
Paradeltaclub Kaiserwinkl |
|
2290 |
SARTORATO Davide
SARTORATO D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
Wasabroke |
|
2291 |
WALDNER Matti
WALDNER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M |
Fischer Racing Team |
|
2292 |
MORITZ Sabine
MORITZ S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-III |
|
|
2293 |
SPARBER Martin
SPARBER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
|
|
2294 |
STRICKNER Michael
STRICKNER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Asv Ridnaun |
|
2295 |
INNEREBNER Sigmar
INNEREBNER S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Asc Sarntal |
|
2296 |
RAINER Martin
RAINER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Asv Freienfeld |
|
2297 |
VEITER Alois
VEITER A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
Sportunion St.Veit |
|
2298 |
COMINI Lara
COMINI L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-II |
|
|
2299 |
THUM Hubert
THUM H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
|
|
2300 |
PÄÄRU Mikk
PÄÄRU M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Sporttravel |
|
2301 |
MARCUZZI Michele
MARCUZZI M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Sci fondo Treviso |
|
2302 |
KURZ Michael
KURZ M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-II |
DSG Lesachtal |
|
2303 |
STRUGER Paul
STRUGER P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-IV |
|
|
2304 |
TREBING Rahel
TREBING R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
W-I |
SC LEUTASCH |
|
2305 |
TREBING Immo
TREBING I.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
SC LEUTASCH |
|
2306 |
CALLIARI Alessandro
CALLIARI A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-I |
Team Futura |
|
2307 |
HÄREID Geir
HÄREID G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
|
|
2308 |
FREY Walter
FREY W.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 42 km |
|
M-III |
Lienzer Turnverein |
|
2377 |
MAYER Rudi
MAYER R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
|
|
2378 |
BEHOUNEK Herbert
BEHOUNEK H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
Team VS Lavant |
|
2379 |
TIEFENBACHER Albert
TIEFENBACHER A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
DSG Lesachtal |
|
2381 |
LECHNER Wolfgang
LECHNER W.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
2382 |
PFEIFHOFER Simon
PFEIFHOFER S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Sziols Sportsglasses |
|
2383 |
PRIMUS Daniela
PRIMUS D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-II |
Polisportiva Timau Cleulis |
|
2384 |
PRIMUS Alessandra
PRIMUS A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-II |
Polisportiva Timau Cleulis |
|
2385 |
EGGER Josef
EGGER J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
|
|
2386 |
RÄSS Dani
RÄSS D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
|
|
2387 |
RÄSS Simone
RÄSS S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-I |
|
|
2388 |
HUBER Kilian
HUBER K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
Da Voda Und Da Bua |
|
2389 |
HUBER Sebastian
HUBER S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
Da Voda Und Da Bua |
|
2390 |
SCHRETTHAUSER Martin
SCHRETTHAUSER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
team erdinger alkoholfrei |
|
2391 |
DE MARI Gianbattista
DE MARI G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
vasabroke |
|
2392 |
MALLE Georg
MALLE G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
WSV Ramsau am Dachstein |
|
2393 |
BALCOMBE Jane
BALCOMBE J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-III |
Hyde Park |
|
2394 |
KARGRUBER Stefan
KARGRUBER S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
ASV Taisten |
|
2395 |
KARGRUBER Reinhart
KARGRUBER R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
Team Futura |
|
2397 |
TOPOROV Andrey
TOPOROV A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
Pro Trener |
|
2398 |
VALLE Franco
VALLE F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-V |
Aldo Moro Paluzza |
|
2399 |
HINTNER Thomas
HINTNER T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
ASV Taisten |
|
2400 |
KUEN Julia
KUEN J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
J-w |
5V Loipe |
|
3001 |
BLASSNIG Clemens
BLASSNIG C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
LÖFFLER-ENDURANCE-TEAM |
|
3002 |
KUGLER Simon
KUGLER S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
Fischer Racing Team |
|
3003 |
LEISMÜLLER Jakob
LEISMÜLLER J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
SC Partenkirchen |
|
3004 |
KLETTENHAMMER Patrick
KLETTENHAMMER P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
Team Futura |
|
3005 |
GOTTHALMSEDER Alexander
GOTTHALMSEDER A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
LÖFFLER-ENDURANCE-TEAM |
|
3006 |
HERRMANN Nadine
HERRMANN N.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W |
Bockauer SV |
|
3007 |
STADLEROVA Sarka
STADLEROVA S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W |
Skimarathon Team Austria |
|
3008 |
SCHUBERT Felian
SCHUBERT F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
SLV Bernau |
|
3009 |
GANNER Florian
GANNER F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
TSU Obertilliach |
|
3010 |
GANNER Norbert
GANNER N.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
TSU Obertilliach |
|
3011 |
GANNER Renate
GANNER R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-II |
TSU Obertilliach |
|
3012 |
PACHLER Pirmin
PACHLER P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
|
|
3013 |
TASSENBACHER Mario
TASSENBACHER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
|
|
3014 |
FISCHER Lorenz
FISCHER L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
Ski Club Prien am Chiemsee |
|
3015 |
EASON Alan
EASON A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
Team Madshus |
|
3016 |
BRUNNER Josef
BRUNNER J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
A.S.V. Weissenbach |
|
3017 |
INNERHOFER Rudi
INNERHOFER R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
ASV Ahrntal |
|
3018 |
ZAHLBRUCKNER Rudolf
ZAHLBRUCKNER R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
Skiclub Graz |
|
3019 |
HAFNER Herbert
HAFNER H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
Ski Zunft Velden |
|
3020 |
DE VAL Simone
DE VAL S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Sci Club Monte Civetta |
|
3021 |
LAZZARINI Ervin
LAZZARINI E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Sci Club Monte Civetta |
|
3022 |
GROPPA Giorgio
GROPPA G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Sci Club Monte Civetta |
|
3023 |
MÜLLER Frank
MÜLLER F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3024 |
RAVANELLI Warner
RAVANELLI W.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
C.U.S. BERGAMO SCI |
|
3025 |
WEIKL Manfred
WEIKL M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
|
|
3026 |
PEGORER ROBERTO
PEGORER R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
Sci fondo Treviso |
|
3027 |
OBERACHER Andreas
OBERACHER A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
|
|
3028 |
MEIDINGER Karlheinz
MEIDINGER K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
ASVÖ SV Rosenau/Edlbach |
|
3029 |
MAURI Oliviero
MAURI O.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
A.S.D. ANTHOLZ |
|
3030 |
SENFTER Alfons
SENFTER A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
Union Villgraten |
|
3031 |
LINKE Frank
LINKE F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
SC Kottmar |
|
3032 |
MITTEREGGER Michael
MITTEREGGER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-V |
|
|
3033 |
GOLUBKOV Leonid
GOLUBKOV L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
Russian Worldloppet team |
|
3034 |
RAUTIAINEN Veli
RAUTIAINEN V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-V |
|
|
3035 |
STABLES Victoria
STABLES V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W |
|
|
3036 |
OTAWA Akiko
OTAWA A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-IV |
Mybra Ski Club Japan |
|
3037 |
SAKURADA Yukiko
SAKURADA Y.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-III |
Mybra Ski Club Japan |
|
3038 |
WHARRIE Bruce
WHARRIE B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3039 |
SCHLANK Pavol
SCHLANK P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
|
|
3040 |
USHAKOV Dmitry
USHAKOV D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
SportLab |
|
3041 |
THOMPSON Margeaux
THOMPSON M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W |
Birkebeiner Nordic Ski club |
|
3042 |
STANISH Aleksander
STANISH A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
Jg-I-m |
Victorian XC Junior Squad |
|
3043 |
SCHULZ Antonia
SCHULZ A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-I |
Skiläufer Uni Magdeburg |
|
3044 |
HOPFGARTNER Maria
HOPFGARTNER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-IV |
|
|
3045 |
WESSIAK Annemarie
WESSIAK A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-V |
WSV Ramsau/Dachstein |
|
3046 |
LEISMÜLLER Simon
LEISMÜLLER S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
SC Partenkirchen |
|
3047 |
STASSWENDER Philipp
STASSWENDER P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
SC Vachendorf/BwR |
|
3048 |
BAUROTH Moritz
BAUROTH M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
SC Monte Kaolino Hirschau |
|
3049 |
KITZBICHLER Christian
KITZBICHLER C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
Fischer Racing Team |
|
3050 |
GANNER Tobias
GANNER T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
Jg-I-m |
TSU Obertilliach |
|
3051 |
COSLOVI Fulvio
COSLOVI F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
5V Loipe |
|
3052 |
GROSS Alfred
GROSS A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
J-m |
SG Adelsberg Chemnitz |
|
3053 |
KOVAL Valeriy
KOVAL V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3054 |
BERGER Matthias
BERGER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
TuS 1861 Chemnitz Altendorf |
|
3055 |
PETEREIT Steffen
PETEREIT S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
RSV Braunschweig |
|
3056 |
LEPPÄNEN Eero
LEPPÄNEN E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
Worldloppet Masters Finland |
|
3057 |
WONG Jacques
WONG J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-V |
NomadiXKnight |
|
3058 |
MARCINKEVICZ Jüri
MARCINKEVICZ J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
Sporttravel |
|
3059 |
SPURGEON Timothy
SPURGEON T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3060 |
GAUDET Jeremy
GAUDET J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Saskatoon Nordic Ski Club |
|
3061 |
GRENIER Danièle
GRENIER D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-V |
Dame du Lac |
|
3062 |
DONOHOE Kevin
DONOHOE K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-V |
Lumi Experiences |
|
3063 |
SMITH Laurel
SMITH L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-IV |
Lumi Experiences |
|
3064 |
LEVY Alan
LEVY A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
Canberra Cross Country Ski Clu... |
|
3065 |
EYRE Marcus
EYRE M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
Foothills Nordic Ski Club |
|
3066 |
MCLEOD Grant
MCLEOD G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-V |
Sovereign Lake Nordic |
|
3067 |
GAUDET Theodore
GAUDET T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
Saskatoon Nordic Ski Club |
|
3068 |
ŻUREK Tomasz
ŻUREK T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA |
|
3069 |
MIFTAKHOV Nariman
MIFTAKHOV N.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
ILoveRunning |
|
3070 |
ISHIWATA Toru
ISHIWATA T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
Mybra Ski Club Japan |
|
3071 |
OKADA Itsuko
OKADA I.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-IV |
Mybra Ski Club Japan |
|
3072 |
JAMRUSZKIEWICZ Bartosz
JAMRUSZKIEWICZ B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
|
|
3073 |
KAISER Jörg
KAISER J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3074 |
KAISER Monika
KAISER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-III |
|
|
3075 |
CAVIET Nancy Lucienne
CAVIET N.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-IV |
Nederlandse Ski Vereniging |
|
3076 |
KOFOD Joakim Ambt
KOFOD J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-V |
Kopenhagen Schiklub |
|
3077 |
STANICEK Pavol
STANICEK P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
SK SHIVA Zilina |
|
3078 |
TAVCAR Jasa
TAVCAR J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
SD184 |
|
3079 |
PETRAKOV Dmitrii
PETRAKOV D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
|
|
3080 |
CERBE Burkhard
CERBE B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
USV TU Dresden / OL |
|
3081 |
WILKINSON Brad
WILKINSON B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3083 |
SOBOTTA Russ
SOBOTTA R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
Fox Hill Nordic |
|
3084 |
LEWIS Lisa-Jane
LEWIS L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-III |
ABA |
|
3085 |
RAINER Florian
RAINER F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
SC Mittersill |
|
3086 |
SASSE Emil
SASSE E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
USV TU Dresden / OL |
|
3087 |
TOPS Andri
TOPS A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
Sporttravel |
|
3088 |
ÜÜRIKE Tiina
ÜÜRIKE T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W |
Sporttravel |
|
3089 |
KAMS Madis
KAMS M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Sporttravel |
|
3090 |
VAN MULLEM Pat
VAN MULLEM P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3091 |
FLORES Cyndy
FLORES C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-III |
|
|
3092 |
ACHTNICH Hanspeter
ACHTNICH H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
SC Trais Fluors |
|
3093 |
LIENBACHER Matthias
LIENBACHER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
SU-Abtenau |
|
3094 |
LJUNGQVIST Andreas
LJUNGQVIST A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
IK Stern |
|
3095 |
FERRER ARQUÉS Assumpta
FERRER ARQUÉS A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-III |
|
|
3096 |
WAHLIN Charles
WAHLIN C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
FK Herkules |
|
3097 |
DZIECIĄTKOWSKI Piotr
DZIECIĄTKOWSKI P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3098 |
KAFARSKI Paweł
KAFARSKI P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
NABIEGOWKACH.PL |
|
3099 |
LOIPOLD Hannes
LOIPOLD H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3100 |
HIERWEG Karol
HIERWEG K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
KOBRA Bratislava |
|
3101 |
SILVESTRI Fabio
SILVESTRI F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
GSD Val Rosandra Trieste |
|
3102 |
ANTOLE Elisabetta
ANTOLE E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-III |
GSD Val Rosandra Trieste |
|
3103 |
SARVIK Anders
SARVIK A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
IK Stern |
|
3104 |
LANDE Eivind
LANDE E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
Magnor UL |
|
3105 |
MURÁRIK Mudr. Štefan
MURÁRIK M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
Pezinok |
|
3106 |
ANDERSSON Andreas
ANDERSSON A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
|
|
3107 |
AMBERGER Erika
AMBERGER E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-IV |
|
|
3108 |
MALKOV Dmitrii
MALKOV D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
|
|
3109 |
VISTHOFF DRANGE Hilde
VISTHOFF DRANGE H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-I |
|
|
3110 |
PLÖSSNIG Franz
PLÖSSNIG F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
RSC New deile |
|
3111 |
ROYLANCE Diane
ROYLANCE D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-III |
Foothills Nordic Ski Club |
|
3112 |
SCHLANK Peter
SCHLANK P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Banska Bystrica |
|
3113 |
SCHUSSMANN Christian
SCHUSSMANN C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Hrv-professional.com |
|
3114 |
BOEMER Paul
BOEMER P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3115 |
BOEMER Janet
BOEMER J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-IV |
|
|
3116 |
LAABS Gunnar
LAABS G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
SC Magdeburg e.V. |
|
3117 |
GOLDWURM Massimiliano
GOLDWURM M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
Passo Dopo Passo |
|
3118 |
ROVNIK Vladimir
ROVNIK V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3119 |
HACKHOFER Gernot
HACKHOFER G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
SSV Bruneck - Triathlon |
|
3120 |
HACKHOFER Andreas
HACKHOFER A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
Jg-I-m |
ALV Kronspur |
|
3121 |
GALLI Marco
GALLI M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
nessuna |
|
3122 |
SOPPELSA Massimiliano
SOPPELSA M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Sci club la valle agordina |
|
3123 |
LIEBHART Peter
LIEBHART P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
Sportunion St.Veit |
|
3124 |
ROVNIK Valentin
ROVNIK V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
|
|
3125 |
BENASSI Marina
BENASSI M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-II |
5V Loipe |
|
3126 |
DMITRIEVA Ekaterina
DMITRIEVA E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-III |
MADI |
|
3127 |
SOPPELSA Claudio
SOPPELSA C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
Sci club la valle agordina |
|
3128 |
KRANABETTER Christian
KRANABETTER C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
Endurance Sports Club Carinthi... |
|
3129 |
CHUEV Artem
CHUEV A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
|
|
3130 |
VESCOVI Michele
VESCOVI M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
|
|
3131 |
KOLOBANOVA Liudmila
KOLOBANOVA L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-V |
|
|
3132 |
STEINER Manuela
STEINER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-II |
ASV Mühlwald |
|
3133 |
AUFSCHNAITER Martina
AUFSCHNAITER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-II |
|
|
3134 |
PANVINI ROSATI Piera alessandra
PANVINI ROSATI P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-III |
Passo Dopo Passo |
|
3135 |
PACHLER Sonja
PACHLER S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-III |
Athletik-Klub Vasold Liezen |
|
3136 |
BERGHOFER Vanessa
BERGHOFER V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W |
Team Krungl |
|
3137 |
ASCHAUER Michael
ASCHAUER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
J-m |
SV Oberteisendorf |
|
3138 |
BILLIANI Andrea
BILLIANI A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
U.S. ALDO MORO PALUZZA |
|
3139 |
KOFFLER Anton
KOFFLER A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
TSU Obertilliach |
|
3140 |
KOFLER Anton
KOFLER A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
Union Kartitsch |
|
3141 |
STRÄHUBER Balthasar
STRÄHUBER B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
SC Traunstein |
|
3142 |
GALLI Bruno
GALLI B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3143 |
VEIDER David
VEIDER D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Sportunion Hopfgarten |
|
3144 |
BUCHER Gebhard
BUCHER G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
TSU Obertilliach |
|
3146 |
DIELACHER Gerhard
DIELACHER G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3147 |
STANZL Gert
STANZL G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
ASV 5V Loipe |
|
3148 |
PACHLER Günter
PACHLER G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
Athletik-Klub Klub Vasold |
|
3149 |
PLOEB Hannes
PLOEB H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
Wiking Spittal |
|
3150 |
SEEBACHER Hannes
SEEBACHER H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
Kästle Racing Team |
|
3151 |
PEDEVILLA Jakob
PEDEVILLA J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
Jg-I-m |
LRC Lienz |
|
3152 |
HUEMERLEHNER-RUSSMANN Johann
HUEMERLEHNER-RUSSMANN J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
Bergrettung Steyrling |
|
3153 |
SINNER Jürgen
SINNER J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
FK15 |
|
3154 |
ASTNER Klaus
ASTNER K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
WSV Vomp |
|
3155 |
ZATHAMER Klemens
ZATHAMER K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Sportunion Hopfgarten |
|
3156 |
PICHLER Manfred
PICHLER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
|
|
3157 |
CORTE SUALON Marco
CORTE SUALON M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
Sci fondo Treviso |
|
3158 |
GASSMAYER Markus
GASSMAYER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
HSV-SPITTAL/Drau |
|
3159 |
PRANTER Martin
PRANTER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
|
|
3160 |
MESSMER Matthias
MESSMER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
Jg-II-m |
ASC Kaltern |
|
3161 |
DROSCHL Peter
DROSCHL P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-V |
|
|
3162 |
MAURER Raphael
MAURER R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
TSU Obertilliach |
|
3163 |
HOPFGARTNER Robert
HOPFGARTNER R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Mühlwald |
|
3164 |
KLOCKER Thomas
KLOCKER T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
LRC Lienz |
|
3165 |
SELENATI Thomas
SELENATI T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
U.S. ALDO MORO A.S.D. L |
|
3166 |
VARESCO Thomas
VARESCO T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Bike Club Neumarkt |
|
3167 |
WEISS Thomas
WEISS T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
ASKO Villach Nordic |
|
3168 |
ACHLEITNER Lisa
ACHLEITNER L.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W |
LÖFFLER-ENDURANCE-TEAM |
|
3169 |
BENNETT Brian
BENNETT B.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-V |
New England Nordic Ski Associa... |
|
3170 |
DIETZE Alexandra
DIETZE A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
Jg-II-w |
Pulsschlag Neuhausen |
|
3171 |
EGGER Christian
EGGER C.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
Union Prägraten a. G. |
|
3172 |
EGGER BUDEMAIR Manuel
EGGER BUDEMAIR M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
Union Prägraten a. G. |
|
3173 |
FÖTTINGER Michael
FÖTTINGER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
LÖFFLER-ENDURANCE-TEAM |
|
3174 |
GRICK Michael
GRICK M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M |
Skimarathon Team Austria |
|
3175 |
HALL Mike
HALL M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
Tyneside Loipers |
|
3178 |
KIRCHLER Hartmann
KIRCHLER H.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
|
|
3178 |
LANE Meg
LANE M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W |
Tri Nordic Coaching |
|
3179 |
KURZ Nils
KURZ N.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
J-m |
LÖFFLER-ENDURANCE-TEAM |
|
3180 |
MICHALEK Isabella
MICHALEK I.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-III |
----------------sc -wagrain |
|
3181 |
ORTNER Klaus
ORTNER K.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
|
|
3182 |
PETRITSCH Georg
PETRITSCH G.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
Skimarathon Team Austria |
|
3183 |
PETRITSCH Agnes
PETRITSCH A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-I |
Skimarathon Team Austria |
|
3185 |
SCHILD Anita
SCHILD A.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-II |
|
|
3186 |
VEIDER Jakob
VEIDER J.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
Sportunion Raiff. Hopfgarten |
|
3187 |
BORISOV Valentin
BORISOV V.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-V |
Russialoppet |
|
3188 |
CIPRIAN Fausto
CIPRIAN F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
SPORT AUER OBERTILLIACH |
|
3189 |
SIMEONI Federica
SIMEONI F.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-II |
Ottica Mottes |
|
3190 |
CIPRIAN Stefano
CIPRIAN S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
Ottica Mottes |
|
3191 |
KALNINS Sandis
KALNINS S.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-II |
Ib Ski Team |
|
3192 |
KALNINS Davis
KALNINS D.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
|
Ib Ski Team |
|
3193 |
UMGEHER Manfred
UMGEHER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-V |
|
|
3194 |
RESINGER Matthias
RESINGER M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-I |
TSU Virgen |
|
3195 |
OBOJES Michael
OBOJES M.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
J-m |
ALV Kronspur |
|
3196 |
DURNWALDER Oswald
DURNWALDER O.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
|
|
3197 |
MESSINI Rossano
MESSINI R.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-IV |
LRC Lienz |
|
3198 |
LANER Peter Paul
LANER P.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
M-III |
Taisten |
|
3199 |
SCHWINGSHACKL Thea
SCHWINGSHACKL T.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W |
|
|
3200 |
VALLE Ester
VALLE E.
|
DOLOMITENLAUF - Skating 20 km |
|
W-I |
us aldo moro paluzza |
|